Προς το περιεχόμενο

Hijo De La Luna Metal by lambrosgg :-)


lambrosgg

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Τα σεβη μου και απο μενα Λαμπρο για τον αξογο ηχο που πετυχες στην κιθαρα.Μπραβοοοοοο. ;)

 

Αλλα το κομματι ομως δεν μου αρεσε καθολου. :P

Αδιαφορο θα το ελεγα.

Κακη επιλογη,για τα γουστα μου παντα.

 

Ελπιζω να μπεις στον σωστο δρομο και να βαλεις δικα σου κομματια και παλι, αλλα με φωνη και στιχο αυτη τη φορα. ;D

Εκει ριξε βαρος.

 

Παντα φιλικα.Καλη συνεχεια.

Πρώην VARTANIS 🙂

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 25
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Αν μπορείς ανέβασε ένα κλιπάκι με την μουσική μόνο(χωρίς φωνή) γιατί θέλω να ακούσω τον ήχο την κιθάρας.(αν βγάλεις και τα πλήκτρα ακόμα καλύτερα)

Κill the wise one!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν μπορείς ανέβασε ένα κλιπάκι με την μουσική μόνο(χωρίς φωνή) γιατί θέλω να ακούσω τον ήχο την κιθάρας.(αν βγάλεις και τα πλήκτρα ακόμα καλύτερα)

 

Η επιθυμία σας διαταγή!

 

ιδού τα κλιπάκια:

 

Το πρώτο είναι απο την εισαγωγή μόνο κιθάρες:

http://www.box.net/shared/l95b2n808w

 

Και αυτό είναι απο το δευτερο μέρος με ντραμς και μπάσο:

http://www.box.net/shared/y78wn0isk4

 

 

Τα έκανα export απο το logic όπως ήταν απο τη μίξη χωρίς να πειράξω κάτι μετα.

 

 

Τα σεβη μου και απο μενα Λαμπρο για τον αξογο ηχο που πετυχες στην κιθαρα.Μπραβοοοοοο. ;)

 

Αλλα το κομματι ομως δεν μου αρεσε καθολου. :P

Αδιαφορο θα το ελεγα.

Κακη επιλογη,για τα γουστα μου παντα.

 

Ελπιζω να μπεις στον σωστο δρομο και να βαλεις δικα σου κομματια και παλι, αλλα με φωνη και στιχο αυτη τη φορα. ;D

Εκει ριξε βαρος.

 

Παντα φιλικα.Καλη συνεχεια.

 

Σε ευχαριστώ συνάδελφε Vartani. Πραγματικά μου κάνει εντύπωση ότι δεν σου αρέσει αυτό το τραγούδι γιατι είναι ...ωραιο!  ;) :P

 

Κοίτα τί συμβαίνει: Δεν τραγουδάω και δεν γράφω στίχους. Επίσης δεν θέλω να μπλέξω με τραγουδιάρηδες διότι πιο πολύ είναι η φασαρία τους απο το καλό τους. Οπότε θα συνεχίσω να πορεύομαι με διασκευές όσο αφορά τραγούδια + τα instrumental που γράφω εγώ.

 

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το αυθεντικό κομμάτι είναι.. εντάξει. Τίποτα το so, so special. Όμορφο, δε λέω. Αλλά εντάξει. Μέχρι εκεί.

 

Αντίθετα, η διασκευή σου μου άρεσε πάρα πολύ!!! Πρέπει να το έχω ακούσει γύρω στις 20 φορές από την ώρα που το κατέβασα!!! Άκουσα και Stravaganzza.. Επίσης τίποτα το ιδιαίτερο. Για μένα, το clip σου παίρνει τουλάχιστον 19 στα 20!!! (Β' Λυκείου είμαι, του χρόνου θα σας τα λέω με μόρια..)

http://sfyraki.blogspot.com/ - Tom Still Waits
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το αυθεντικό κομμάτι είναι.. εντάξει. Τίποτα το so, so special. Όμορφο, δε λέω. Αλλά εντάξει. Μέχρι εκεί.

 

Αντίθετα, η διασκευή σου μου άρεσε πάρα πολύ!!! Πρέπει να το έχω ακούσει γύρω στις 20 φορές από την ώρα που το κατέβασα!!! Άκουσα και Stravaganzza.. Επίσης τίποτα το ιδιαίτερο. Για μένα, το clip σου παίρνει τουλάχιστον 19 στα 20!!! (Β' Λυκείου είμαι, του χρόνου θα σας τα λέω με μόρια..)

 

Σε ευχαριστώ πολύ φίλε μου. Αντε και του χρόνου να γράψεις καλα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου