Προς το περιεχόμενο

(Scorpions' Michael Schenker) Κόφτο το ρημάδι...Αφού σε χαλάει!


elavd

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Τάκη ΔΕΝ είναι Playback.

 

Έψαξα και το βρήκα, μόλις διάβασα μια συνέντευξή του σε κάποιο κιθαρο-περιοδικό, όπου ο δημοσιογράφος τον ρωτούσε για αυτό το Video. Και ο ίδιος δεν το αρνήθηκε. Απλά είπε ότι ήταν...μεθυσμένος... ::)

 

ελα ρε σοβαρα;;; :o

απλα στο ειπα γιατι οπως θα εχεις δει,ειναι της μοδας τωρα ποια να ανεβαζουν βιντεακια τετοια και παιζουν αλλοι απο πισω...

 

βεβαια αυτα κανουν μπαμ... ;D ;D ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 62
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

-Εχεις δηκιο zeppelin. ;)

-Δεν μπορεις σιγουρα να αμφισβητησεις καποιον που η φημη του εχει περασει τον ατλαντικο.

απλα σχολιαζουμε και κανουμε λιγη πλακα.

 

-Τακη τι μου θυμισες τωρα εχω κανει τρελους κοιλιακους με αυτα τα βιντεο.  ;D

www.myspace.com/costaexarhos

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τάκη ΔΕΝ είναι Playback.

 

Έψαξα και το βρήκα, μόλις διάβασα μια συνέντευξή του σε κάποιο κιθαρο-περιοδικό, όπου ο δημοσιογράφος τον ρωτούσε για αυτό το Video. Και ο ίδιος δεν το αρνήθηκε. Απλά είπε ότι ήταν...μεθυσμένος... ::)

 

ελα ρε σοβαρα;;; :o

απλα στο ειπα γιατι οπως θα εχεις δει,ειναι της μοδας τωρα ποια να ανεβαζουν βιντεακια τετοια και παιζουν αλλοι απο πισω..

 

Ναι ναι ισχύει. Θα ψάξω να βρω το τεύχος να σκανάρω το απόσπασμα ;)

www.facebook.com/YourPaintedSmile

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

φιλοι των scorpions κλπ , παρακαλώ:

1. πειτε μου τον καλυτερο δισκο scorpions να ακουσω (με προσοχη)

2. ο m. schenker θεωρειται καλος κιθαριστας.προτεινετε μου επισης ενα δισκο να ακουσω.

θανκς!

 

(Κι ας ελπισουμε να ειναι ο τελευταιος δισκος 'κλασσικου ροκ' που ακουω φετος  :-\ )  εξαιρεση:floyd,hendrix,sabbath,zeppelin,nektar)

 

 

 

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

φιλοι των scorpions κλπ , παρακαλώ:

1. πειτε μου τον καλυτερο δισκο scorpions να ακουσω (με προσοχη)

-Lovedrive (1979) με τον Michael Schenker να διεκπεραιώνει τα περισσότερα lead μέρη, καθώς ο Matthias Jabs μόλις είχε γίνει μέλος της μπάντας.

-ΠΡΟΣΩΠΙΚΟΣ αγαπημένος, το τελευταίο album με Uli Jon Roth, Taken By Force (1978).

-ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΕΥΤΙΚΟΤΕΡΟ album θεωρώ το World Wide Live του 1985, που περιέχει όλους τους ύμνους μαζεμένους ;)

 

2. ο m. schenker θεωρειται καλος κιθαριστας.προτεινετε μου επισης ενα δισκο να ακουσω.

θανκς!

-Phenomenon (1974). Ο πρώτος δίσκος του Schenker μετά την προσχώρηση του στους UFO.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πειτε μου τον καλυτερο δισκο scorpions να ακουσω (με προσοχη)

 

Τι λες τώρα.... δεν υπάρχει αυτό! Λοιπόν, από την πρώτη περίοδο, εγώ θα προτείνω "Fly To The Rainbow". ΑΠΙΣΤΕΥΤΟΣ δίσκος!!!! Από την κλασσική τους περίοδο, κι εγώ το "Lovedrive". Από την τελευταία (σοβαρή ;D) τους περίοδο, "Face The Heat"! ;) ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου