Προς το περιεχόμενο

Cubase SX3 x64 bit patch


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ξερει κανεις πως δουλευει το cubase SX3 στα windows XP 64bit?Μου εχει βγει η παναγια και δεν μπορω να το κανω να δουλεψει.Please μια βοηθει καποιος.

jungle it till it's funky

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Aν είναι το "δωρεάν" δεν πρόκειται να δουλέψει. Το κανονικό νομίζω ότι δουλεύει γιατί το cubase 4 που έχω δουλεύει άψογα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ειναι το δωρεαν ομως.Για αυτο τα εχω παρει στο κρανιο.

Στην Steinberg δεν υπερχει αναφορα καποιου προβληματος συμβατοτητας.

jungle it till it's funky

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για πες τι κάνει.

Κάνεις διπλό κλικ στο εικονίδιο και δεν φορτώνει καθόλου?

Σου βγάζει μήνυμα λάθους? Τι ακριβώς κάνει και τι άλλα προγράμματα τρέχουν? Τι hardware έχεις?

Έχει 64bit drivers η κάρτα σου? Δουλεύει άλλο πρόγραμμα σε asio mode? To sonar ας πούμε?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Guru

Δεν τίθεται θέμα συμβατότητας, οι 32μπιτες εφαρμογές (που είναι βέβαια συμβατές με 32μπιτα ΧΡ) "τρέχουν" στα 64μπιτα ΧΡ σε εικονικό 32μπιτ περιβάλλον γι'αυτό και η εγκατάσταση τους γίνεται αυτόματα στον φάκελο "program files(x82)". Βεβαιώσου οτι έκανες σωστά την εγκατάσταση (κάνωντας την από την αρχή ;D) Και φυσικά τσέκαρε 1000 φορές αυτό που λέει ο Haryy:

Να έχεις 64μπιτους, ενημερωμένους drivers για ΟΛΟ το hardware που έχεις συνδεδεμένο.

check my website
https://www.mixingnik.com

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά το πρόβλημα είναι στον driver του USB dongle προστασίας του cubase (και γενικά των εφαρμογών της Steinberg)

 

Εάν έχεις το αυθεντικό μπορείς να προμηθευτείς την 64bit έκδοση του driver. Εάν το έχεις πειρατικό απλά δεν πρόκειται να σου δουλέψει ποτέ! (επειδή ο εικονικός  driver-emulator που έχει φτιάξει ο Η2Ο είναι 32bit)

 

32 bit ΕΦΑΡΜΟΓΕΣ δουλεύουν στα 64bita windows. Oι drivers  όμως είναι διαφορετικοί για όλες τις συσκευές.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου