Προς το περιεχόμενο

Τι ενισχυτή κιθάρας full tube εως 1000 ευρώ


Προτεινόμενες αναρτήσεις

δεν ειδα αν τους ανεφερε κανεις πιο πριν,με βαση αυτα που ζητας καθως και τα χρημματα που θελεις να διαθεσεις,ριξε ενα<<αυτι>> και στους B-52(pm me αν θελεις να σου πω που θα τους ακουσεις)

ΟΧΙ ΑΛΛΟ TONELAB

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 125
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Πάντως Ibaneza αφού ζητάς Hard rock και Heavy 80ies ήχο, ίσως να πρέπει να αναθεωρήσεις την άποψή σου για τους marshall. Ενισχυτές όπως ο JCM 800 αποτελούν ΤΟΝ ΟΡΙΣΜΟ του είδους  ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ibanezas:

Απο την στιγμή που γράφεις ότι θα χρησιμοποιείς την tonelab, γιατί δεν παιρνεις έναν απο αυτούς τους ενισχυτές που έχει προτείνει κατα καιρούς ο superfunk και που είναι πολύ φτηνότεροι ? δλδ blackheart, harley benton, κλπ

 

Χωρίς να είμαι ο ιδιαιτερα εμπειρος σε ενισχυτές, μου μοιάζει πολύ καλλίτερη και ευέλικτη λύση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ibanezas:

Απο την στιγμή που γράφεις ότι θα χρησιμοποιείς την tonelab, γιατί δεν παιρνεις έναν απο αυτούς τους ενισχυτές που έχει προτείνει κατα καιρούς ο superfunk και που είναι πολύ φτηνότεροι ? δλδ blackheart, harley benton, κλπ

 

Χωρίς να είμαι ο ιδιαιτερα εμπειρος σε ενισχυτές, μου μοιάζει πολύ καλλίτερη και ευέλικτη λύση.

 

Υπαρχει...σχετικο topic για να δω για αυτες τις "φτηνες" λυσεις???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ψαξε τις παρακάτω λέξεις στο "Guitar, Bass & Amps" forum

 

blackheart ga5 ga5h tonelab

 

διάβασε και αυτά

 

http://www.noiz.gr/index.php?topic=158124.0

http://www.noiz.gr/index.php?topic=6310.0

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

[flash=200,200]

 

Ετσι το'βαλα, μηπως κ σου αρεσει  ;D

ΟΚ δεν θα κατλαβεις κ πολλαααα απο ηχο utube, αλλα οσο να'ναι ενα νοημα θα το πιασεις...  ;)

Jizzzzzzzzzzzzzzzz da pit!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άντε να δω, πόσες σελίδες θα φτάσει αυτό το θέμα, όπου ενώ έχουν δωθεί σαφείς απαντήσεις απο την αρχή, δεν γίνεται τίποτα.........

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου