Προς το περιεχόμενο

Ψήνεστε για online κιθαρο-jam;


elavd

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γεια σας παιδια,νεο μελος εδω,καλως σας βρηκα..!επαιξα το τελευταιο σολο του κομματιου.Θα το στειλω στον Παρι.Επαιξα με την custom strat μου κατευθειαν στο laptop μου και για τον ηχο μου χρησιμοποιησα το amplitube.ciao τα λεμε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 531
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Γεια σας παιδια,νεο μελος εδω,καλως σας βρηκα..!επαιξα το τελευταιο σολο του κομματιου.Θα το στειλω στον Παρι.Επαιξα με την custom strat μου κατευθειαν στο laptop μου και για τον ηχο μου χρησιμοποιησα το amplitube.ciao τα λεμε

 

Δυναμική είσοδος στο ΝΟΙΖ ;)

 

Καλωσόρισες!  8)

www.facebook.com/YourPaintedSmile

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Administrator

Γεια σας παιδια,νεο μελος εδω,καλως σας βρηκα..!επαιξα το τελευταιο σολο του κομματιου.Θα το στειλω στον Παρι.Επαιξα με την custom strat μου κατευθειαν στο laptop μου και για τον ηχο μου χρησιμοποιησα το amplitube.ciao τα λεμε

Πούντο λοιπόν;

Είπαμε όχι κρυφές συμμετοχές.

Τα ανεβάζουμε για να τ' ακούμε και να σχολιάζουμε κιόλας!

Welcome aboard.

Live and let Live.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειδα το λίνκ που έδινε το κομμάτι του jam ρε συ κ είχε κι άλλα.Δεν έψαξα πολλά να ακούσω αλλα ο τύπος φάνηκε να έχει σφαιρική ιδέα σε πολλά είδη μουσικής.Βιρτουοζιάρης που λέμε.Το κομμάτι πάντως για τσάμπα backing μετράει πολύ.Τόσο καλά παιγμένα κ γκρουβιάρικα μπλούζ,φάνκ,τζαζοσμουθ κ τέτοια που με αρέσνε μένα που βρίσκω?Ο aebersold κ το biab είναι κομπλέ για τζατζικοτζάζ αλλα για τπτ άλλο δεν.....

 

 

Υ.Γ.Μου χρωστάς κ ενα τσόλο ελκάβλντ στο θκόμ του κουμάτ, μην ξεχνιώμαστε....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάρε ένα

funk-άρικο που χωράει πολλές Benson-ιές μέσα ;D

 

Υ.Γ.Μου χρωστάς κ ενα τσόλο ελκάβλντ στο θκόμ του κουμάτ, μην ξεχνιώμαστε....

 

Θύμισέ μου ποιο εννοείς...

www.facebook.com/YourPaintedSmile

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με το σταγονόμετρο μπρε κουφάλα?Ρε μαφία της αναζήτησης κ του ντερνέτι ένα ενα θα μας τα δίνεις?

 

Υ.Γ.Το χιοπ-χιοπ που δεν έγινε χιοπ-χιοπ κ το έχρησα με το μαγικό μου δαχτυλέρο.

 

Υ.Γ.Το φανκιαρικο-ντισκομπιτ που με δώνεις έχει ήδη bluezlick απο πάνω :P Τπτ σε πιο άδειο μίστερ robogoogle παίζει?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τπτ σε πιο άδειο μίστερ robogoogle παίζει?

 

Αμέεεεεε....

 

Αλλά ας αφήσουμε το thread καθαρό από τα offtopic ;)

www.facebook.com/YourPaintedSmile

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου