Προς το περιεχόμενο

Ψήνεστε για online κιθαρο-jam;


elavd

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αποτι βλεπω τελευταιος και καταϊδρωμενος . Απο το 2049 πρεπει να χασω κανα κιλο ;D ;D ;D

 

 

http://www.box.net/shared/zmlyozdw0s

 

 

@Fleamail εστειλα και pm αλλα μπορει να εκανα καμια πατατα γιατι δεν το δειχνει στα απεσταλμενα. Αν πρεπει πες μου να ξαναστειλω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 531
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

ΥΓ: τώρα που το θυμήθηκα...Εκείνος ο Earendil πού χάθηκε; Κοτζάμ ενισχυτή πήρε, δε θα μας παίξει κανένα λαϊκο-rock σολάκι;

 

Α, πολύ θα το ήθελα να ακούσω εμάς τους δύο σε σιαμαίο σολάκι...

 

...αλλά ως γνωστόν δεν έχω στο σπίτι κουμάντα για ηχογράφηση, και δεν είναι εύκολο να γίνομαι...Αρμένης στα σπίτια των άλλων.

 

Ακόμα κι αν ο σκοπός είναι ιερός, δηλαδή να κάνω εσένα και τον blue ρεζίλι. ;D

τασκερα απο βουτυρο οπως αποκαλουμε μερικη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια....εγραψα κατι  και το εστειλα στον fleamail.

αν τυχον "κατσει" τελικα θα το λινκαρω για να το ακουσετε οπως ολοι....η μηπως να ναι εκπληξη? ;D :P :P :P :P :P

 

ειναι καπως.....μμμμμμ......δεν μπορω να το πω....μαλλον θα με "αφορισετε" και θα με βαλετε να εξομολογηθω και να ζητησω συγνωμη απο την "EJ".Θα πω μονο οτι χρησιμοποιησα την tonelab connect ΜΟΝΟ με octaver-phaser :o :o :o

τιποτ αλλο!!!!! :-X :-X

Mesa/Boogie & Strato

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια....εγραψα κατι  και το εστειλα στον fleamail.

αν τυχον "κατσει" τελικα θα το λινκαρω για να το ακουσετε οπως ολοι....η μηπως να ναι εκπληξη? ;D :P :P :P :P :P

 

ειναι καπως.....μμμμμμ......δεν μπορω να το πω....μαλλον θα με "αφορισετε" και θα με βαλετε να εξομολογηθω και να ζητησω συγνωμη απο την "EJ".Θα πω μονο οτι χρησιμοποιησα την tonelab connect ΜΟΝΟ με octaver-phaser :o :o :o

τιποτ αλλο!!!!! :-X :-X

 

Ε στείλτο να το ακούσουμε ντε!!! ;D

www.facebook.com/YourPaintedSmile

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://www.box.net/shared/ck244trco8

 

μισο λεπτο να φορεσω το κρανος μου , να παρω και την ασπιδα , και μετα το ακουτε... ;D ;D ;D ;D

Mesa/Boogie & Strato

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

AAAAAAAXAXAXAXA δεν παίζεσαι!!!

 

Με την TL τελικά παίζει κανείς τα πάντα!!! ;D

 

Σπύρο, πέραν της πλάκας βλέπω ότι τα μπουζούκια έχουν αρχίσει... να "ποτίζουν" μέσα σου...

www.facebook.com/YourPaintedSmile

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

AAAAAAAXAXAXAXA δεν παίζεσαι!!!

 

Με την TL τελικά παίζει κανείς τα πάντα!!! ;D

 

Σπύρο, πέραν της πλάκας βλέπω ότι τα μπουζούκια έχουν αρχίσει... να "ποτίζουν" μέσα σου...

 

off-topic Start: ειμαι σε ασχημη φαση αυτες τις μερες ηλια.η πρωτη σκεψη ηταν να γραψω κατι με την μαρτιν.ακουγοντας ομως γονιδη στο αυτοκινητο , μου ηρθε η παρατολμη αυτη ιδεα.off-topic End.

-------------------------------------------------------------------------

thanx φιλε τακη!!(και ελεγα σε ποιο νησι να παω διακοπες φετος ;D ;D ;D)

Mesa/Boogie & Strato

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου