Προς το περιεχόμενο

Ψήνεστε για online κιθαρο-jam;


elavd

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δεν ειναι ίδια σε διάρκεια?

(εννοω δεν μπορουν να μετατεθουν σε αλλο κύκλο???)

να ξαναγραψω???(η αληθεια ειναι οτι πσηνομαι)<----greeklish συνηθεια...

Let's make some NOIZ !!! (αφου αυτο μπορουμε.....)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 531
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Δεν ειναι ίδια σε διάρκεια?

(εννοω δεν μπορουν να μετατεθουν σε αλλο κύκλο???)

 

Ακριβώς ;)

 

Κι εγώ το έγραψα με αυτό στο μυαλό μου, ότι δηλαδή μπορεί να μεταφερθεί σε οποιοδήποτε σημείο του κομματιού (πλην του τελευταίου μέρους που είναι λίγο διαφορετικό) ;)

www.facebook.com/YourPaintedSmile

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σηκωσα κ εγω παροτι ειμαι κοτα.

 

κλασικα φράτζα->τελε->tonelavd->tascam us122l

 

ΧΑ!!! Κοτα μπορει να εισαι, κουλος ΔΕΝ ΕΙΣΑΙ μαγκα μου, δεν εχεις τα προσόντα οποτε τραβα στην γωνιά σου...ποστάρω το δικό μου ετσι να το ακους καθε μερα και να μυρίζεις την βρωμερη μυρωδια της σαπιας σου ηττας...η απάντηση μου στο δικο σου...

 

Μεσαιο δαχτυλο αριστερου χεριου περήφανα τεντωμένο->κλασσική 5χορδη->Axis Fuzz συνδεδεμενο αναποδα->κουβάς γεματος με 1,8 λιτρα νερο->9V μπαταρια μετρημενη στα 7,82V->αναπτήρα ζίπο->plexi

 

http://www.box.net/shared/9m1z9eif44

 

 

Με λέγανε Freedom...

...τώρα με λένε...Αpussyα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν ξερουμε τι έγραψε ο μπλου αλλα αυτο εδώ δεν ξεπερνιέται νομίζω κ προτείνω να μπεί μόνο του κ να κρατάει σε όλο το κομμάτι.ΣΟΛΑΡΑΡΟΣ

 

ΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ!!! O μουστάκιας εγραψε θεατρικο εργο...εδω εχουμε κοντρα για το ποιος ειναι πιο κουλος, ασε με να χαρω την νικη μου μη πω καμια κουβεντα...

 

ΥΓ: εσυ μουστάκια στην γωνια σου...ειπαμε, ΝΙΚΗΣΑ...τελος...και του χρονου παλι...

Με λέγανε Freedom...

...τώρα με λένε...Αpussyα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μήπως ένας Bic θα σου έδινε καλύτερα μεσαία;

 

Μαν, δεν μπορεις να με κολασεις...εχω ανοσία στο GAS... ;D

 

ΥΓ: απο ebay θα βρω κανα φθηνο?

Με λέγανε Freedom...

...τώρα με λένε...Αpussyα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πέραν της πλάκας, προτείνω (έχοντας ακούσει και το clip του μουστάκια) να ακουστούν παράλληλα στο clip.

 

Αλληλοσυμπληρώνονται!!!

www.facebook.com/YourPaintedSmile

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σηκωσα κ εγω παροτι ειμαι κοτα.

 

κλασικα φράτζα->τελε->tonelavd->tascam us122l

 

ΧΑ!!! Κοτα μπορει να εισαι, κουλος ΔΕΝ ΕΙΣΑΙ μαγκα μου, δεν εχεις τα προσόντα οποτε τραβα στην γωνιά σου...ποστάρω το δικό μου ετσι να το ακους καθε μερα και να μυρίζεις την βρωμερη μυρωδια της σαπιας σου ηττας...η απάντηση μου στο δικο σου...

 

Μεσαιο δαχτυλο αριστερου χεριου περήφανα τεντωμένο->κλασσική 5χορδη->Axis Fuzz συνδεδεμενο αναποδα->κουβάς γεματος με 1,8 λιτρα νερο->9V μπαταρια μετρημενη στα 7,82V->αναπτήρα ζίπο->plexi

 

http://www.box.net/shared/9m1z9eif44

 

 

 

Aς ειναι διαγωνισμος λοιπον.

Σηκωνω κ εγω το δικο μου για να βλεπει ο κοσμος ποιος ξερει κ ποιος οχι.

 

http://www.box.net/shared/yj2d1i4wso

 

Αριστερο χερι σχεδον στην τυχη -> δεξι παιζει μια νοτα στην αρχη μονο -> πλυσιμο χτες αλλα πηγα τον μπαμπη βολτα μια ωρα μες στον ηλιο κ ιδρωσα -> Vox TL SE πανω σε ξυλινο παρκέ,πριζα εξω απο το δωματιο γτ εχει πιο πρίμα Αμπέρ και wah αγορασμενο απο θερμοκοιτιδα του μαιευτηρίου Ηρα (τωρα εχει γινει Ιασώ,ειναι discontinued)-> Τασκαμ πανω σε εξωτερικο σκληρο για να της ζεσταινει το σημα.Πειραματικο παίξιμο απο τον Δημοκριτο.

 

 

ΥΓ.Ο φριντομ με κοροιδευει επειδη ειμαι ποζερος του πεταλιου,εγω εγραψα το κλιπ σοβαρα κι αυτος για πλακα.Οπως κ να εχει ,τον εχω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αριστερο χερι σχεδον στην τυχη -> δεξι παιζει μια νοτα στην αρχη μονο -> πλυσιμο χτες αλλα πηγα τον μπαμπη βολτα μια ωρα μες στον ηλιο κ ιδρωσα -> Vox TL SE πανω σε ξυλινο παρκέ,πριζα εξω απο το δωματιο γτ εχει πιο πρίμα Αμπέρ και wah αγορασμενο απο θερμοκοιτιδα του μαιευτηρίου Ηρα (τωρα εχει γινει Ιασώ,ειναι discontinued)-> Τασκαμ πανω σε εξωτερικο σκληρο για να της ζεσταινει το σημα.Πειραματικο παίξιμο απο τον Δημοκριτο.

 

ΚΑΤΑΡΑΜΕΝΕ ΣΚΩΛΗΚΑ!!!

 

ΨΕΥΔΕΣΑΙ ΑΣΥΣΤΟΛΑ ΚΑΙ ΤΟ ΞΕΡΕΙΣ!!!

 

ΥΓ.Ο φριντομ με κοροιδευει επειδη ειμαι ποζερος του πεταλιου,εγω εγραψα το κλιπ σοβαρα κι αυτος για πλακα.Οπως κ να εχει ,τον εχω.

 

Oπως σου εξηγησα πολλακις, εκανα εξασκηση 20 ολοκληρα λεπτα...σημερα...15 χρονια συνολικα...αει στην φωλια σου τωρα και σταματα να πετας λασπη...

 

 

(ελα ρε μακάκα, φοραω ασπρα λεμε!!!)

Με λέγανε Freedom...

...τώρα με λένε...Αpussyα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου