Προς το περιεχόμενο

Ψήνεστε για online κιθαρο-jam;


elavd

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Guru

με πετυχατε στην τελευταια βδομαδα που επαιζα πενθημερα.. στο επομενο ειμαι σιγουρα μεσα... εγκατεστησα και το προγραμματακι που μου συστησες..  ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 531
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Μεγάλη απογοήτευση η μη συμμετοχή των Silot και Vartanis.

 

Και Alter...

 

Αλλά από ότι είπε ήταν ...ντεφορμέ...Έπρεπε να κάνει format!!! ;D

 

και ο diskolos,superfunk,eangle,taq,freedom κτλ..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και ο diskolos,superfunk,eangle,taq,freedom κτλ..

 

Δε ξέρω για τους άλλους, αλλά ο freedom έγραψε, και ...ΕΓΡΑΨΕ!!!

 

Απλά ο blue (γνωστός και ως "will-suck-for-karma-guy") αφού κατατροπώθηκε, έβαλε τα μέσα, και το clip του Freedom θάφτηκε...

www.facebook.com/YourPaintedSmile

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτο που μου αρεσε πάντως ποιο πολύ απο όλα αν και γουστάρω ποιο καθαρό και jazzy ήχο είναι ο Takis ... ο συνδιασμός παιξίματος - ήχου.Και ο ήχος φοβερός και ποιοτικός...Ευγε Takis!!!

 

thanks νικο αν και το παιξιμο δεν νομιζω οτι λεει και πολλα ή ειναι αξιο αναφορας...μην το παρεξηγησεις ετσι οπως το λεω και σε ευχαριστω και παλι! :)

οσο για τον ηχο αν και δεν τους συνηθιζω τετοιυς ηχους καλος ειναι.. ;D

ειναι ο cornford που ειναι ..ψιλοεγγυηση..!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ έγραψα με την καινούργια μου tele

 

tele.jpg

 

Ένα rmc picture wah και ένα ehx english muffin στον rivera quiana, με ένα tbone ribbon μέσω focusrite isa428-> rme fireface-> cubase 4

 

Η μίξη σε όλα τα clips έγινε στο Cubase 4 και χρησιμοποιήθηκε το reverb του Cubase και ο Rcomp από Waves.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

έχει ενδιαφέρον να γράψουμε όλοι τον εξοπλισμό & τη μέθοδο ηχογράφησης που χρησιμοποιήσαμε για να βγάλουμε συμπεράσματα κατά πόσο τελικά μπορεί να βγάλει κανείς αξιοπρεπή ήχο με χαμηλής αξίας εξοπλισμό ή όχι.

 

 

οχι ρε ηλια μην μου το χαλας τωρα... ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1)o Feevom "επαιξε",αλλα τον εστειλα σπιτι.

2)Το βασικο συστατικο του ηχου μου ,ηταν η αγαπη.

3)ο ελνταβ,200€ πλουσιοτερος,εδωσε τα 150 για να μπει στο ιδιο κλιπ με μενα.Ο απεσταλμενος μου στα Γιαννενα,Πασάς Γιωργος,ανεφερε οτι ο λεγαμενος εθεαθη σε ροζ καμπριολέ φορτωμενο με τρυφερες υπαρξεις,πουλωντας φουμαρα οτι παιζει στο μερος μου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου