Προς το περιεχόμενο

Ψήνεστε για online κιθαρο-jam;


elavd

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ρε παιδιά, εμείς (g3) ψυχή δεν έχουμε;

Σταυρώστε μας σταυρώστε μας!!!

 

efisarri.jpg

 

 

 

Πάρη καλά σου έλεγα να μη φέρουμε τον άχρηστο τον blue στο group. Μας "μαύρισαν" κανονικά, σαν τον Μαυρογυαλούρο...

 

%CE%BC%CE%B1%CF%85%CF%81%CE%BF%CE%B3%CF%85%CE%B1%CE%BB%CE%BF%CF%8D%CF%81%CE%BF%CF%82.jpg

www.facebook.com/YourPaintedSmile

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 531
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Πάντως τα πραγματικά συγχαρίκια πάνε στους τύπους που παίζουν στο backing track.

 

lol  ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D μια και το ανεφερες χρειαστηκε να ανεβασει τα ολοκληρωμενα κλιπ ο fleamail για να διαπιστωσω ακουγοντας αρχικα το δικο μου σημειο (που χρησιμοποιει πολυ delay) πως οποιος παιζει (η οποιος εφτιαξε το backing track) δεν ηταν μετρονομος......καθε γυρος ακκορντων δεν ειναι ακριβως στο ρυθμο με τον οποιο ξεκιναει το κομματι.....με αποτελεσμα αν καποιο κομματι μετατοπιστει σε αλλο part να ακουγεται εκτος tempo (καλα ειδικα το δικο μου λογω delay ακουγεται εντελως........αχρονο..... ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D)

 

Μy vote goes στο 2 αν και θα ηθελα να ψηφισω και το 1....καθως και καποια επιμερους παιξιματα σε καποια αλλα κλιπακια που ηταν εκπληκτικα....

2 things are infinite:the universe&human stupidity

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ψηφίζω το 3! 8)

 

Ποιος πρωτοτύπησε; Το 5; χιχιχιχιχιχι!!!

Την πρωτοτυπία την βλέπω στο 3ο γκρουπ! Ή μήπως πολλά βλεπω; :-X

 

(σ.σ. ΚΑΤΩ Η ΧΟΥΝΤΑ ΤΩΝ JAZZ-O-ΜΟΥΣΤΑΚΑΛΗΔΩΝ ΤΟΥ ΓΚΡΟΥΠ 2!!! παίζουν Jazz! Eίναι σατανιστές!!!)

...από την πολλή γκαργκανέλα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Aδικούμαι μεσα σε αυτη την ομαδα,λογω elavd.

Ξερω κόσμο απο τον χωρο του μοντελινγκ κ των τεχνων γενικοτερα, που πιστευει στο παιξιμο μου (με τη θρησκευτικη εννοια) ,αλλα δισταζει να ψηφισει λογω κακου ιντρο.

 

Απλά,ειναι κρίμα.

 

 

Οσο για το θεματακι του Feevom ® , η κυβερνηση εχει δωσει τις απαραιτητες διευκρινισεις :

 

Εγω παιζω σοβαρα και ο Φ για χαβαλε.Μειωνει ετσι την αξια του διαγωνισμου και την πολιτιστικη αξια του τοπου ,ανυψωνοντας ταυτοχρονα την τιμη του πετρελαιου κινησης.Δεν θα δειξω καμμια ανοχη.Δεσμευομαι.Οδηγω μπροστα.Πράττω.Ειμαι η ντροπη του ωδειου κ ο λεκες στο 5γραμμο.

 

Δεν ειμαι ο μουσικος που εχεις συνηθισει,

εχω μια πρασινη, για καθε αρμονική σου λύση.

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δυσκολεύτηκα πολύ να επιλέξω μεταξύ των πρώτων τριών, αλλά το tatoo "blue" που χω στο στήθος μου φωνάζει να ψηφίσω το νο.3.  ;D

one colour: black - and shades of grey

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οσο για το θεματακι του Feevom ® , η κυβερνηση εχει δωσει τις απαραιτητες διευκρινισεις :

 

Εγω παιζω σοβαρα και ο Φ για χαβαλε.Μειωνει ετσι την αξια του διαγωνισμου και την πολιτιστικη αξια του τοπου ,ανυψωνοντας ταυτοχρονα την τιμη του πετρελαιου κινησης.Δεν θα δειξω καμμια ανοχη.Δεσμευομαι.Οδηγω μπροστα.Πράττω.Ειμαι η ντροπη του ωδειου κ ο λεκες στο 5γραμμο.

 

Και σε αυτό το σημείο θα καταγγείλω το "καρτέλ" ασχετοσύνης που μαστίζει τα τελευταία 23 χρόνια το ΝΟΙΖ και που απαρτίζεται από τους blue-Feevom ® (κατά κόσμον Freedom), ερωτόντας ΕΥΘΕΩΣ και ΕΥΘΑΡΣΩΣ τον αυτο-αποκαλούμενο "μουστάκια":

 

κ. blue, θα θέλατε να δικαιολογήσετε στον κόσμο που σας ψήφισε, την υπ. αριθμ. 2 (ολογράφως "ΔΥΟ") φήφο που έχετε δεχτεί κατά την (κατά τα άλλα σύννομη) διαδικασία ψηφοφορίας του τρέηντ προφάηλεος;

www.facebook.com/YourPaintedSmile

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κ. blue, θα θέλατε να δικαιολογήσετε στον κόσμο που σας ψήφισε, την υπ. αριθμ. 2 (ολογράφως "ΔΥΟ") φήφο που έχετε δεχτεί κατά την (κατά τα άλλα σύννομη) διαδικασία ψηφοφορίας του τρέηντ προφάηλεος;

 

H Κυβερνηση blue ειναι υπερ της διαφανειας.

Ο Φοίβομ καποια στιγμη απηυδυσε απο τα μικρα ενισχυτακια και όντας παιχταράς,αποφασισε να δωσει εναν ποταπο χάρλει μπεντον,γιατι το παίξιμο του "αναπνέει" μόνο σε καλά μηχανήματα (πλέξι κ ανω).Ο πλεον καταλληλος για εναν εισαγωγικο λαμπατο ημουν εγω κ τον αγορασα.Γνωρισα απο κοντα την τεχνική του Φ κ υπογραφω οτι ειναι τρελος παιχτης.Εγω ευτυχως κανω αλλη δουλεια κ δεν επαθα καταθλιψη,αλλα εφαγα αρκετο παγωτο οταν εφυγα απο το σπιτι του κ νοικιασα 2 σεζόν σεξ & δε σιτυ.

 

Το "ξερει ακριβως τι θελει" οφειλεται στη διακριτικη ικανοτητα του Φ,ο οποιος αμεσως καταλαβε οτι θελω κατι φτηνο κ μικρο για να γρατσουνάω κ εκτίμησε την αυτογνωσία μου.

 

Το "αψογος^3" αναφερεται στο γεγονος οτι δεν εκλαψα μπροστά του,αλλα στον κύβο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου