Προς το περιεχόμενο

Ψήνεστε για online κιθαρο-jam;


elavd

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 531
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

τελικα ψηφισα το 2

αν και θα προτιμουσα να ψηφιζουμε χωριστα παιχτες με 10, 9, 8 κλπ ή εστω 5, 4 , 3... για top 5.

 

κι εγω το 2.

αν ψηφιζαμε παικτες αστα....ρε συ τι εχουν παιξει μερικοι... τρομερα πραγματα... θα γινομουν πιο συγκεκριμενος αλλα εχω και δουλεια! γενικα πάντως παιχτηκαν πολλες ωραιες φρασεις!

 

αληθεια ειναι οτι ψαρωσα με οτι ηταν προς το τζαζ-φουζιον (τι να'ναι η τελευταια κλιμακα του seawave άραγες? φανταστικο ηταν) , αλλα κάθε κλιπακι ειχε τη προσωπικη σφραγιδα του καθενος.

τα πιο 'κουλ΄ παιξιματα ηταν επισης υπεροχα (πχ matawn) !

 

γενικα εδεσε καλα το γλυκο! ακουγεται πολυ ωραια!

 

Ρε παιδια ποιοι έγραψαν καρφι σε καρτα ηχου, με ψηφιακο ηχο/πεταλιερα και ποιοι με μικροφωνο σε ενισχυτη? αυτο θα με ενδιεφερε... (μονο μη μου πει κανεις 'εσυ τι λες' :D )

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ej strat (middle-bridge) - tonelab (μονο με octaver & phaser , ουτε amps/cabs ουτε τιποτα) - connect την delta44 - sonar 5

 

(το "5" πάτωσε.... :'( :'( :'( :'( :-X)  κι εγω το 2 ψηφισα αλλα νιωθω οτι αδικησα μερικους μεμονωμενους παικταραδες απο αλλα γκρουπς. ::)

Mesa/Boogie & Strato

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εεελαααα μωρε... αυτοι του 2??

φημες λενε οτι εφτιαξαν απο 5 accounts  ο καθενας για να ψηφισουν

 

;D  ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

O seawave ποιός είναι?Εμφανίσου βρούτε να μας πείς κιόλα τι έπαιξες.

 

Να ξαναματαγράψω με τι εγραψα κ γώ.Hagstrom HJ600-m-audio 24/96-amplitube 2-flstudio-αυτιά

 

Βεβαια κ ενα δι δι ι ι ι λέι λει ει ει ι έβαλα.Το δαχτυλέρο με το άκοπο νυχάκι κ πένα jazz 3 την μικρή.Τώρα που το σκέφτομαι ίσως είχα κ την jazz 1 μικρη πάλι.Οπως κ να χει παλι το δαχτυλέρο θέλει τσέχνη.Ισως κάποτε να μπορέσετε να μου κάνετε ενα ψευτοtranscription την πλάκας κ της ασχετοσύνης.

 

 

 

Y.G.κραταω την ψήφο για το τέλος.(έχετε χρόνο ακόμα κ υπάρχει κ σφουγγαρίστρα στη διάθεση)

 

Υ.Γ.ΜΑρεσανε πολλά ατομα όμως ο καθένας με τα χαρακτηριστικά του.Τι να προτομπζιφήσω?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου