Προς το περιεχόμενο

Προσοχή! Υπουλη χρέωση από διαφήμιση.


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Kάντε κατιτις, εμένα πάντως μου πεταγονται popup για ρανταρ στο κινητο (δώσε το νούμερο σου κλπ) και φαντάζομαι σχετίζεται με αυτό το μαραφετι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 22
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

  • Administrator

Παιδιά δεν υπάρχει κάτι επιλήψιμο από αυτά που είδα. Αναφέρει δε τα εξής στην ίδια σελίδα εγγραφής:

 

*Το πρώτο είναι δωρεάν. Η υπηρεσία αυτή είναι συνδρομητική. Θα λαμβάνετε 2 κάθε εβδομάδα με κόστος 2 ευρώ ανά μήνυμα (έως 4 sms/εβδομάδα). Οι αγορές χρεώνονται στο λογαριασμό του κινητού τηλεφώνου ή αφαιρούνται από το υπόλοιπο. Ενδέχεται να ισχύουν τυπικές χρεώσεις υπηρεσίας μηνυμάτων κειμένου/WAP/GMTS/UMTS. Η ελάχιστη απαιτούμενη ηλικία είναι 18 ετών, με την έγκριση του ατόμου που πληρώνει το λογαριασμό.

 

Όσο για τα popups μάλλον κάτι άλλο σας συμβαίνει. Δεν είναι από εκεί πάντως.

Live and let Live.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Administrator

Να διευκρινίσω ότι προσωπικά δεν εγκρίνω τέτοιου είδους διαφήμιση που μπορεί να παραπλανήσει άτομα κάτω των 18. Αλλά είμαι σίγουρος ότι οι ενδιαφερόμενοι είστε άνω των 18.

Live and let Live.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχηγέ είναι απο το celldoradο τα popup, μου πετάγονται μόνο όσο βολτάρω στο νοιζζζζζ και δεν έχω κάνει καν κλικ (απο περιεργεια) στη διαφήμηση.

Η οποια μπαιδεγουει απο όσο βλέπω δε φεύγει ποτέ απο τα αριστερα κάτω απο τα ''φρέσκα''

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μας κάνανε χαράκινγκ πάλι?Τουλάχιστον τώρα έχουμε κ εικόνες.Τις άλλες φορές δεν είχαμε τπτ παρα μόνο τα τρελά ραν-τάιμ έρο.

 

Οντις13 βάλε κανενα ποπάπ μπλόκερ ή κανα avg antivirus που έχει μεσα πράμα απο antispy link protector κτλ κτλ κτλ.

 

Υ.Γ.Η μπαταρία απ το κινητό μ τελειώνει σιγά σιγά, την περιμένω απο ώρα σε ώρα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φίλε τρίγκα έχω AVG, Spybot και ένα popup blocker του google...και μέχρι προσφάτα είχα και το pro popup blocker το οοιο όμως το σούταρα.Δεν έχω καθόλου προβλήματα με popup κλπ, μόνο μια φορά στο παρελθον μου πέρασε κάτι μαζί με κάποια αρχεια που κατέβαζα αλλά το περιποιήθηκα αναλόγως.Για αυτο το συγκεκριμένο popup (που βγαινει μόνο εδώ στο noiz) μου κάνει...κάπως.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδια , μια απορια γιατι κοντευουν να μας τρελανουν:

Στο site γραφει :

 

Κατανοώ ότι με την αποδοχή των παρόντων  όρων και προϋποθέσεων  και τη χρήση αυτής της υπηρεσίας, θα επιβαρύνομαι με χρέωση έως €8,- ανά εβδομάδα, μετά την παραλαβή του δωρεάν '.sound;

 

Αν αρχιζω να βαζω οτι να 'ναι νουμερα, θα χρεωνω ανυποψιαστους συνδρομητες?

Μπορει να εχει security check per IP , αλλα αυτο δεν σημαινει τιποτα γιατι μπορεις να αλλαξεις IP ευκολα.

 

 

 

 

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου