Προς το περιεχόμενο

2ο Noiz online jam


elavd

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 271
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Δυσκολο δε λες τπτ...

Ειδικα ρυθμικα τα εχω δει ολα δεν την παλευω ...  :-[ :-[ :-[

 

Έχει τη δυσκολία του ναι, αλλά είναι πολύ ωραίο κομμάτι για jam, μιας και χωράει (όπως είπα στην αρχή) πολύ διαφορετικές προσεγγίσεις.

Σε αυτό το track πιστεύω ότι θα φανεί περισσότερο η "ταυτότητα" του κάθε παίκτη ;)

www.facebook.com/YourPaintedSmile

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Σε αυτό το track πιστεύω ότι θα φανεί περισσότερο η "ταυτότητα" του κάθε παίκτη ;)

 

στανταααααρρρρ!γιαυτο ισως αφου δεν μπορεις και εσυ ας περιμενουμε λιγες μερες παραπανω να παιξουμε ολοι! ;)

 

υ.γ.ηλια βγαλε την υπογραφη σου..σου ειπα ειναι παρεξηγηση... ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δυσκολο δε λες τπτ...

Ειδικα ρυθμικα τα εχω δει ολα δεν την παλευω ...  :-[ :-[ :-[

 

Έχει τη δυσκολία του ναι, αλλά είναι πολύ ωραίο κομμάτι για jam, μιας και χωράει (όπως είπα στην αρχή) πολύ διαφορετικές προσεγγίσεις.

Σε αυτό το track πιστεύω ότι θα φανεί περισσότερο η "ταυτότητα" του κάθε παίκτη ;)

Για να φανει η ταυτοτητα του καθε παίκτη πρεπει να το έχει το θέμα και εγώ το 16ο το τσικι τσικι δεν .... :-[ :-[ :-[

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Σε αυτό το track πιστεύω ότι θα φανεί περισσότερο η "ταυτότητα" του κάθε παίκτη ;)

 

στανταααααρρρρ!γιαυτο ισως αφου δεν μπορεις και εσυ ας περιμενουμε λιγες μερες παραπανω να παιξουμε ολοι! ;)

 

;D ;D ;D εφορία μου θυμίζει ...θες παράταση για την υποβολή της δήλωσης... εεε του clip σου ήθελα να πω...λογο εξεταστικής.

Μεσα είμαι μπας και μπορέσω να το παλέψω και εγώ λιγο...γιατι εγώ θέλω παράταση λόγω ... απαικτικής  ;D ;D ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε παιδια απο χ8ες το κοιταω το γαμίδι κ τωρα που το τελείωσα μη με λέτε οτι δεν παίζει τπτ.

 

Και επίσης με το θέμα αν 8α τα ανεβαζουμε πριν τη μίξη τι γίνεται?Κ ενα ακόμη για τις ομάδες που αναφέρθηκε πώς θα γίνει όπως πρίν?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ηλια αν νομιζεις οτι ειναι εξυπνο αυτο που κανεις με την υπογραφη σου ή οτι με πειραζει εισαι πολυ γελασμενος...μην φερεσαι σαν 15χρονο αγορακι που κρατας μουτρα και βρισκεις τροπους αστειους να δειξεις τι σε πειραξε...αν εχεις να πεις κατι να μου το πεις στο πμ που σου εγραψα..

οκ το ξερω οτι εισαι ευαισθητος και αντιδρας υπερβολικα σε καποια πραγματα αλλα ειπαμε...

και στην τελικη μην μου δινεις αξια και μην ασχολεισαι μαζι μου αφου δεν με πιστευεις!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και επίσης με το θέμα αν 8α τα ανεβαζουμε πριν τη μίξη τι γίνεται?Κ ενα ακόμη για τις ομάδες που αναφέρθηκε πώς θα γίνει όπως πρίν?

 

Εγώ λέω να μην ανεβάζουμε και την τελική επιλογή των ομάδων να την αφήσουμε στον fleamail όπως και στο πρώτο. Μια χαρά πήγε!  ;)

 

Και καλό θα ήταν όπως είπα να μπουν σε προτεραιότητα όσοι δεν πρόλαβαν στο πρώτο, αν τυχόν και οι συμμετοχές είναι τόσες πολλές.

Model-o-phobia: something like homophobia, but much more amusing

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου