Προς το περιεχόμενο

Κιθάρες Brian Moore. Γνώμη;


Προτεινόμενες αναρτήσεις

ΑΝ ΚΑΠΟΙΟΣ ΑΠΟ ΕΣΑΣ ΕΔΩ ΞΕΡΕΙ ΤΙΣ ΚΙΘΑΡΕΣ ΑΥΤΕΣ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΜΑΘΩ ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΤΟΥ ΓΙΑΤΙ ΕΤΟΙΜΑΖΟΜΑΙ ΝΑ ΠΑΡΑΓΓΕΙΛΩ ΜΙΑ ΜΕ 13PIN ΥΠΟΔΟΧΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΕΑΛΙΕΡΑ ΜΟΥ ROLAND VG-88

THANKX.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η σειρά i2000 φτιάχνεται στην Κορέα και κάνουν ποιοτικό έλεγχο και setup στο εργοστάσιο του Brian Moore στις ΗΠΑ. Ίσως η σειρά ι1000 να φτιάχνονται στην Κίνα. Οι custom shop είναι αμερικάνικες. Όταν είχα ακούσε μια brian moore, στυλ στρατ, με μαόνι, SD μαγνήτες HSH. την είχα σχεδόν ερωτευτεί.

 

Δες και αγορές από εξωτερικό: Ιταλία

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 6 μήνες αργότερα...

Τις είχα δει παλιότερα, όταν ήταν Custom εταιρία με ξεχωριστή άποψη και μου άρεσαν πολύ. Τώρα νομίζω πως είναι πολύ factory shop και υπερτιμημένες. Πολύ καλό στα λεφτά του σαν όργανο με 13 pin ειναι η Godin Freeway Maple top . Στοιχίζει καπου στα 700 Euro. Και είναι και made in USA.

lues Legend

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πολυ "ψυχρες" κιθαρες που ισως για λιγο καιρο σε "τραβηξουν" λογω κυριλε εμφανισης,σιγουρα ομως καποια στιγμη θα καταληξουν στις αγγελιες με τα μεταχειρισμενα οργανα μια και δεν νομιζω να σε ικανοποιησουν για καιρο.

παρε καλυτερα μια κλασσικη δοκιμασμενη κιθαρα.....

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου