Προς το περιεχόμενο

Σφραγίζεται αιφνιδίως το Θέατρο του Λυκαβηττού


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ελπίζω η συναυλία του Gary Moore να μην ακυρωθεί και να γίνει κάπου αλλού.

Ως τον Σεπτέμβριο θεωρώ οτι υπάρχει χρόνος. Ελπίζω να βρούνε ένα κατάλληλο χώρο γιατί είναι κρίμα μετά από τόση αναμονή τελικά να μην έρθει ο Moore.

 

Πάντως είμαστε Ελληνάρες. Τώρα που γίνονται όλες οι συναυλίες, τώρα βρήκαν να το κλείσουν. Το χειμώνα δεν μπορούσαν να δούν οτι δεν είναι κατάλληλο.

 

Οτι και να πώ, ζούμε στο Ελλαδιστάν!

Ioannina! The best city in this f@ckin' world!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 57
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

πριν μερικα χρονια που ειχα παει για μια συναυλια(Kansas) μολις ειδα τις εξεδρες ειπα: "εγω δεν καθομαι εδω θελω να ζησω για να δω την συναυλια"

αρα ρε παιδι μου τωρα που θα γινονται τα Live σκεφτηκαν να το φτιαξουν?

ποσο μα ποσο βοδια ειναι.....

A musician who is travelling with the old blues while searching the psychedelic groovie sounds of the 60's with his guitar.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε παιδι μου τωρα που θα γινονται τα Live σκεφτηκαν να το φτιαξουν?

Δεν νομίζω ότι σκέφτηκαν να το φτιάξουν. Απλά να το κλείσουν σκέφτηκαν !

www.onlinerecording.org

forever changes

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πάντως φαίνεται η πρόοδος!

 

- δεν έγινε ατύχημα πριν το κλείσουν...απλά πήραν την πρωτοβουλία να το κλείσουν...ξέρεις πόσο μυαλό θέλει μια τέτοια κίνηση!

my name is Brachos C. Evangelos

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια εμενα παντως μου φαινεται και λιγο υποπτη η ολη ιστορια. Το θεμα ασφαλειας στον Λυκαβηττο οντως υπαρχει, και υπαρχει εδω και καιρο, αλλα να βαλουν λουκετο την ωρα που εστειναν για τον Blunt, να τους διωξουν κακην κακως με αποτελεσμα να ακυρωθει και η 2η μερα επειδη δεν μπορουν να παρουν τον εξοπλισμο... Περιεργο μου φαινεται.

 

Και επειδη οντως ζουμε στο Ελλαδισταν, την ακαταλληλοτητα του χωρου να την πηραν χαμπαρι οι αρμοδιοι απο μονοι τους χωρις να τους στειλει καποιος δυσκολο μου φαινεται.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ελπίζω η συναυλία του Gary Moore να μην ακυρωθεί και να γίνει κάπου αλλού.

Ως τον Σεπτέμβριο θεωρώ οτι υπάρχει χρόνος.

 

Το Σεπτέμβριο τίνος έτους εννοείς;  ;D

 

Στην Ελλάδα ζούμε οπότε φαντάζομαι τη διαδικασία να έχει ως εξής (περίπου):

Θα πρέπει να συσταθεί επιτροπή από τον αρμόδιο φορέα, η οποία θα επιλέξει τους εμπειρογνώμονες που θα συστήσουν την επιτροπή εμπειρογνωμόνων, με τα απαραίτητα μαγειρέματα κλπ. θα πάρει κανα διμηνάκι, αλλά επειδή παρεμβάλλεται Αύγουστος μέτρα τριμηνάκι. Το Σεπτέμβρη θα αποφασίσουν ότι δεν υπάρχει βιασύνη, αφού δεν επίκεινται συναυλίες...

 

Κάποτε θα αποφασίσουν ότι πρέπει να γίνουν επισκευές, μειοδοτικός διαγωνισμός... προσφορές... κατακύρωση έργου.... ενστάσεις από αυτούς που δεν επιλέχηκαν.... να γίνουν τα έργα

 

Αν ο Gary Moore είναι προγραμματισμένος για Σεπτέμβρη του 2011, μάλλον προλαβαίνεις 8)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια εμενα παντως μου φαινεται και λιγο υποπτη η ολη ιστορια. Το θεμα ασφαλειας στον Λυκαβηττο οντως υπαρχει, και υπαρχει εδω και καιρο, αλλα να βαλουν λουκετο την ωρα που εστειναν για τον Blunt, να τους διωξουν κακην κακως με αποτελεσμα να ακυρωθει και η 2η μερα επειδη δεν μπορουν να παρουν τον εξοπλισμο... Περιεργο μου φαινεται.

 

Με τους Rolling Stones τί κάνανε; δεν είχε αγοράσει εισητήρια ο κόσμος, και φάγαν τα φράγκα οι εταιρίες; Τώρα, με αφορμή την επισκευή του Λυκαβηττού, λένε "κάτσε να τσιμπήσουμε κάνα φράγκο κι εμείς"... ;)

 

Στα διάλα... >:(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου