Προς το περιεχόμενο

Καγμάκης VS Thomann (T REX DELAY)


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παιδια η αληθεια ειναι οτι οι 'πελατες που ειναι γατες' ;D ψωνιζουν αναλογα ειτε απο ελλαδα ειτε απο εξω.

μερικες τιμες εδω ειναι οντως πολυ πιο χαμηλες.

 

www.myspace.com/costaexarhos

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 26
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Η τιμη που βλεπεις ειναι με "εντοκες" δοσεις.Μετρητοις ειναι χαμηλοτερη η τιμη ;)

 

 

Και γιατί να μην είναι η τιμή χωρίς τους τόκους? Που διευκρiνίζεται κάτι τέτοιο?

 

Εγω δε ξερω αν ειναι εντοκες οι ατοκες... παντως αμα παιζει τετοιο "κολπακι" δε μ αρεσει καθολου!

Και δηλαδη τιμη τοις μετρητοις πρεπει να πας εκει να ρωτησεις? περιεργα πραγματα!

 

Εδώ και πολλά χρόνια έχει εφευρεθεί το τηλέφωνο, το φάξ και το email.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω δε ξερω αν ειναι εντοκες οι ατοκες... παντως αμα παιζει τετοιο "κολπακι" δε μ αρεσει καθολου!

Και δηλαδη τιμη τοις μετρητοις πρεπει να πας εκει να ρωτησεις? περιεργα πραγματα!

Επειδη αν συνεχισω να γραφω θα νομιζετε οτι παιρνω ποσοστα απο το μαγαζι :), λεω μονο αυτο και σταματαω:

Γιατι θεωρεις "κολπακι" το να σου γραφει στο site την ακριβοτερη τιμη που μπορεις να ψωνισεις?????? Που ακριβως σε χαλαει - δεδομενου οτι δεν ειναι online-shop αλλα κανονικο μαγαζι που μπορεις και σε ορισμενες περιπτωσεις οφειλεις να επισκεφθεις για να δεις απο κοντα και πιθανοτατα να δοκιμασεις αυτο που θες.

Μηπως εχουμε παραγινει καχυποπτοι και προκατειλημμενοι με τα ελληνικα μαγαζια και βλεπουμε κακο εκει που δεν υπαρχει??? Μηπως??.....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και γιατί να μην είναι η τιμή χωρίς τους τόκους? Που διευκρiνίζεται κάτι τέτοιο?

 

Διευκρινιζεται πρωτον απο το οτι λεει πως η τιμη ειναι αυτη που θα πληρωσεις αν το παρεις με 6 δοσεις και

δευτερον, απο το οτι εχοντας ψωνισει απο εκει αρκετες φορες (οπως και πολλοι αλλοι πιστευω) το ξερω εκ πειρας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε συ Λάμπρο και frail,

 

- Ο Καγμάκης έχει τις παραξενιές του και τα καλά του, απατεώνας πάντως δεν είναι

 

- Μάλλον έχει την ευχέρεια κάποια συγκεκριμενα προϊόντα να τα πουλήσει σε πολύ ανταγωνιστικές τιμές

 

- Τις τιμές, αλλά και τα προϊόντα, στο site τα ανανεώνει όποτε θυμάται. Θα αναγκαστείς να ρωτήσεις από κοντά την τιμή που σε ενδιαφέρει. Αν είσαι και ευγενικός μπορεί και να σου κόψει κάτι παραπάνω, αυτά είναι τα καλά και τα κακά της προσωπικής επαφής.

 

- Τέλος, αν βλέπεις μία τιμή Χ με δόσεις, αποκλείεται να είναι παραπάνω μετρητοίς

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατι θεωρεις "κολπακι" το να σου γραφει στο site την ακριβοτερη τιμη που μπορεις να ψωνισεις?????? Που ακριβως σε χαλαει - δεδομενου οτι δεν ειναι online-shop αλλα κανονικο μαγαζι που μπορεις και σε ορισμενες περιπτωσεις οφειλεις να επισκεφθεις για να δεις απο κοντα και πιθανοτατα να δοκιμασεις αυτο που θες.

Μηπως εχουμε παραγινει καχυποπτοι και προκατειλημμενοι με τα ελληνικα μαγαζια και βλεπουμε κακο εκει που δεν υπαρχει??? Μηπως??.....

- Ο Καγμάκης έχει τις παραξενιές του και τα καλά του, απατεώνας πάντως δεν είναι

- Τέλος, αν βλέπεις μία τιμή Χ με δόσεις, αποκλείεται να είναι παραπάνω μετρητοίς

Δεν ειπα ποτε οτι ειναι απατεωνας.

Το "κολπακι" που δε μου αρεσει ειναι οπως ειπα η περιπτωση να πληρωνεις περισσοτερα απο οτι λεει στο μαγαζι σαν τελικη τιμη (δε ξερω κι εγω πως θα μπορουσε να γινει αυτο απλα αυτο καταλαβα οτι υπονοηθηκε!) ...δεν εχω ιδεα αν γινεται ετσι.

Μια - δυο φορες που ψωνισα οι τιμες ηταν σχετικα καλες δεν εχω καποιο παραπονο !

 

Οσο για την καχυποψια δεν υπαρχει κι αν με ενδιεφερε το συγκεκριμενο προιον χαλαρα θα πηγαινα χωρις να τον κοιταω με μισο ματι να ρωτησω λεπτομερειες  ;D

 

Μαλλον ειναι απο τις περιπτωσεις που μπορει να πουλησει πολυ πιο φθηνα ο Καγμακης!

 

東海は十分だ = Only a Tokai is good enough!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παρακαλώ, ας μου εξηγήσει κάποιος ποιο νόημα έχει αυτό το thread. Κάποιος αναρρωτιέται για ποιο λόγο τα δύο καταστήματα έχουν διαφορά στη τιμή (λες και μπορούμε να ξέρουμε), και λίγα ποστ μετά γράφονται λέξεις όπως "απατεώνας" κλπ.

 

Αν υπάρχει κάποιο point, δώστε το μας άμεσα - αλλιώς πάμε για κλείδωμα.

Reading The Fucking Manual

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απο οτι καταλαβα μαλλον ο φιλος ηθελε να μαθει αν αυτη η τιμη ειναι τιμη αγορας γιατι του φανηκε παραξενο που ειναι τοσο χαμηλοτερα απο το Thomman και οι αλλοι σχολιαζουν.

Τωρα η λεξη απατεωνας αναφερθηκε λεγοντας οτι ο Καγμακης δεν ειναι... επομενως δεν νομιζω να υπαρχει καποιο προβλημα...

Κατα τη γνωμη μου ειναι ενα τυπικο thread με απορια αγορας - και εκπαιδευσης πελατων - γατων  ;D!

東海は十分だ = Only a Tokai is good enough!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου