Προς το περιεχόμενο

Ποια Φωτογραφικη μηχ.?


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Κάτι ολίγον άσχετο και κάπως κουφό: υπάρχει ψηφιακή που τραβάει ασπρόμαυρες φωτό; Ψήνομαι για κάτι τέτοιο.

LEGO people live in houses made of their own flesh.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 31
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Κάτι ολίγον άσχετο και κάπως κουφό: υπάρχει ψηφιακή που τραβάει ασπρόμαυρες φωτό; Ψήνομαι για κάτι τέτοιο.

 

Ολες οι ψηφιακές έχουν επιλογή για ασπρόμαυρες φωτογραφίες

www.myspace.com/thekilon

www.soundclick.com/kilon

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ακόμα και οι φτηνές ψηφιακές; Γιατί όσες έχω δει/δοκιμάσει, δεν έχω δει να έχουν κάτι τέτοιο.

 

Εμένα η δική μου ψηφιακή που είναι 5 χρονών το έχει και μερικές που έχω δει το έχουν επίσης.

www.myspace.com/thekilon

www.soundclick.com/kilon

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάτι ολίγον άσχετο και κάπως κουφό: υπάρχει ψηφιακή που τραβάει ασπρόμαυρες φωτό; Ψήνομαι για κάτι τέτοιο.

 

το καλλίτερο είναι να την τραβήξεις με χρώματα και να την κάνεις ασπρόμαυρη στο photoshop. έτσι θα μπορείς να ελέγξεις αρκετούς παράγοντες ώστε να βγει μια καλή ασπρόμαυρη που προσεγγίζει αυτές του φιλμ (οι ψηφιακές γενικά δεν τραβούν από την αρχή καλές ασπρόμαυρες). Γενικά τις χρωματικές απόψεις μπορείς να τις αφήσεις για πιο μετά στην επεξεργασία (cyanotype, sepia κλπ).

Destroy him, my robots!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παύλε αυτό το'χα σκεφτεί και γώ, απλά έχω το κόμπλεξ του να θέλω να τα βλέπω ασπρόμαυρα και να τα φωτογραφίζω. Έχω μια φτηνή ψηφιακή, μεχει βγάλει γιαούρτι μέχρι τώρα, αν είχε και αυτό το κόλπο θα ήμουν αιώνια ευτυχισμένος.

LEGO people live in houses made of their own flesh.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Μεγειες!

 

Ωραιες φωτογραφιες αλλα ακομα πιο ωραια τα τοπια... ειδικα για μας που κολησαμε στην Αθηνα για εξετασεις !!!  >:( 

Ελεος  ;D

東海は十分だ = Only a Tokai is good enough!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου