Προς το περιεχόμενο

Μια ερώτηση σχετικά με τους διαγωνισμούς


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εντωμεταξύ εγώ απλά ρώτησα μήπως υπάρχει κάτι σχετικό για να το βάλω στο δικό μου forum, μιας και είμαι ψιλοnoobas με τέτοια. Αλλα τέλοσπαντων, το τσακίσατε ολίγον τι  ;D

 

Thx.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 35
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εντωμεταξύ εγώ απλά ρώτησα μήπως υπάρχει κάτι σχετικό για να το βάλω στο δικό μου forum, μιας και είμαι ψιλοnoobas με τέτοια. Αλλα τέλοσπαντων, το τσακίσατε ολίγον τι  ;D

 

Thx.

 

Ακριβώς για αυτό τον λόγο υποψιάστικα πως ρώτισες αλλά μόλις πήγα να ποστάρω είδα το δικό σου ποστ!! ;) ;D

..but the sun is eclipsed by the moon...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τον φάγατε τον άνθρωπο, πικρόχολο "χιούμορ" (γελάσαμε πάλι) για μία τόση απλή ερώτηση που απάντηση πήρε μόνο από ένα post.

Φίλε Warhead, όντως ξέφυγε λίγο το θέμα. Αν παρατηρήσεις όμως την πρώτη σελίδα του θέματος, θα διαπιστώσεις ότι είχα παρακαλέσει το παλικάρι να ξεκαθαρίσει τις προθέσεις του όταν ακόμα το θέμα ήταν στην αρχή του. Ίσως γιατί ο τρόπος με τον οποίο τέθηκε το ερώτημα ήταν διφορούμενος, ίσως γιατί ξέρω τι γίνεται όταν ανοίγει θέμα το οποίο μπορεί να παρερμηνευθεί, το πράγμα είχε προδιαγεγραμμένη εξέλιξη.

 

Πάντως αναφέρθηκαν σε κάποιο post και μερικοί τρόποι για διεξαγωγή κληρώσεων στα πλαίσια ενός forum, οπότε εν μέρει απαντήθηκε (εγκυκλοπαιδικά έστω) και αυτό το ερώτημα. ;)

Yes it is!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο ΜΙΤ γρήγορα το γιο σου Yameth!

12 χρονών παιδί και έχει αναπτύξει τέτοιο αλγόριθμο, συνδέεται ασύρματα με τη βάση του Noiz και κάνει και multitasking (εκτελεί τον αλγόριθμο την ώρα που παίζει PS3)?

 

Εγώ στα 12 κανένα Gameboy να έπαιζα μασώντας τσίχλα, ως εκεί!

 

 

 

;D ;D ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου