Προς το περιεχόμενο

Μια ερώτηση σχετικά με τους διαγωνισμούς


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 35
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Χαίρεται, θα ήθελα απλά να ρωτήσω, πως γίνεται η διαλογή του νικητή στους διαγωνισμούς ;

 

Κερδίζει όποιος λαδώσει τον yameth με χρηματικό ποσό μεγαλύτερης αξίας απο αυτής του δώρου....  ;D ;D ;D

 

Έ ρε τί ρωτάει ο κόσμος...  ::) ::) ::)

 

 

Ολόκληρο σύστημα λες να μην έχει έναν τρόπο να επιλέγει στην τύχη ένα μέλος?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαίρεται, θα ήθελα απλά να ρωτήσω, πως γίνεται η διαλογή του νικητή στους διαγωνισμούς ;

 

Παιζουν ολοι οι μπακουροι και κερδιζει η κοπελα.

My love for you is ticking clock, Berserker

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιζουν ολοι οι μπακουροι και κερδιζει η κοπελα.

 

Εγώ θα γούσταρα να παίζουμε αυτό που βγάζουν μια καρέκλα τη φορά και όποιος δεν βρεί να κάτσει χάνει.

 

που θα στηνόντουσαν όμως 6582 καρέκλες?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να ειναι πανω απο 18, με αναλογιες 50-80-50, να μιλα αγγλικα, γαλλικα, πιανο, μπαλλετο και να φερνει στον Γκουσγκουνη  ;D

Make me fries...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ολόκληρο σύστημα λες να μην έχει έναν τρόπο να επιλέγει στην τύχη ένα μέλος?

 

Θα προσπεράσω το τι ρωτάει ο κόσμος, και θα ξεπεράσω για το "ολόκληρο σύστημα", μιας και αναφέρεσαι σε ένα open-source forum.

 

Απλά δεν θες να σου πω τι γίνεται σε άλλα ηλεκτρονικά περιοδικά...

 

Τέλοσπαντων, yameth, επιλέγεται με κάποιο mod του smf ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δηλαδή θες να πείς ότι όλο αυτό το όμορφο και καλοστημένο site που βλέπεις στηρίζεται σε ένα σύστημα (έστω open source - τί υπονοείς με αυτό?) το οποίο δεν είναι ικανό να δώσει έναν αριθμό στην τύχη?

 

Σύνελθε....

 

 

Δεν καταλαβαίνω γιατί ρωτάς. Πιστεύω ότι η φύση της ερώτησης σου είναι "κατα πόσο είναι όντως δίκαιος ο τρόπος που επιλέγεται ο νικητής"

Αν είναι όντως τύχη δηλαδή.

 

Και ρωτάω: Τί σε νοιάζει? Δικό σου ήταν το δώρο και στο πήραν από τα χέρια?

 

 

Είτε λοιπόν είναι όντως τυχαίο είτε στην πιο έσχατη περίπτωση επιλέγεται σκόπιμα κάποιος δεν σε αφορά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα προσπεράσω το τι ρωτάει ο κόσμος, και θα ξεπεράσω για το "ολόκληρο σύστημα", μιας και αναφέρεσαι σε ένα open-source forum.

 

Απλά δεν θες να σου πω τι γίνεται σε άλλα ηλεκτρονικά περιοδικά...

 

Τέλοσπαντων, yameth, επιλέγεται με κάποιο mod του smf ?

Φίλε μου, μου ακούγεται σαν να έχει δίκιο ο lambrosgg αλλά επειδή δεν μπορώ να ξέρω τις προθέσεις σου, ας το δούμε αλλιώς.

 

Υπάρχουν πολλοί τρόποι να γίνει μια τυχαία κλήρωση. Ένα mod στο smf, να γίνεται καταχώρηση σε μια ξεχωριστή database και με ένα function να βγαίνει ένα τυχαίο entry, να περαστούν όλες οι συμμετοχές σε ένα Excel και να προκύψει το αποτέλεσμα με κάποια μακροεντολή, υπάρχουν τόσοι τρόποι και άλλοι τόσοι που δεν έχω υπόψη μου αυτή τη στιγμή.

 

Το ερώτημα όμως είναι απλό. Γιατί να μας απασχολήσει ένα τέτοιο θέμα; Αν εσένα σε απασχολεί σε εγκυκλοπαιδική βάση, ας το αναλύσουμε ξεχωριστά από τους διαγωνισμούς. Αν μιλάμε για αυτό που έθιξε ο Λάμπρος, καλύτερα να το σταματήσουμε εδώ για να μην υπάρξει περίπτωση παρεξηγήσεων. ;)

Yes it is!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η κληρωση γινεται παρουσια συμβολαιογραφου, δικηγορου, ενορκων, 2 ιατρων και μιας νοσοκομας.

 

Με την παρουσα θελω να προσβαλλω την υπαρχουσα διαδικασια κληρωσης ως διαβλητη καθοτι ειναι αδυνατον να μην εχω κερδισει τιποτα μεχρι τωρα.....ΑΙΣΧΟΣ  ;D

2 things are infinite:the universe&human stupidity

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου