Προς το περιεχόμενο

Απο κιθαρίστας --> D.J. Πως?


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 80
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

κ αν στο σπιτι εχει μονο κιθάρες κ πεταλακια...????????????????????????

 

Τοτε μακαρι το σπιτι να εχει λεφτα, ή να βολευτεις με το πισι....

What frequency are YOU getting?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μπααααααα

 

λοιπον παρε μια midi κιθαρα  ;D

 

καλα δεν παιζει ενα midi keyboard σπιτι η απο κανενα φιλο απλα να δεις τι παιζει με το τρακτορ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το denon το 1000 ειναι ΠΟΛΥ καλο και ΠΟΛΥ φθηνο .

Τα virtual dj και bpm ειναι τρομερα.

σε ολες τις παραπανω περιπτωσεις την διαφορα την κανεις ΕΣΥ !

Κανενα μεσο(προγραμμα ή cd player ) δε προκειται να σε περιορισει σε αυτο που θελεις να κανεις σαν dj αλλα και κανενα δε θα σε κανει καλυτερο απο οτι εισαι.

Μην εχεις κομπλεξ του τυπου cd vs software. Παραδεξου το . MP3 θα παιζεις . δεν τιθεται θεμα ηχου. ουτε μαγκιας και το ποσο δυσκολα κανει καποιος  κατι τοσο απλο (πχ με βυνιλιπ με γραμοφωνο με cd κλπ ). αμα ηταν ετσι, οι dj θα παιζανε μουσικη ξυπολυτοι(πως διαλολ γραφεται αυτη η λεξη)  πανω σε καρφια..

 

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

φίλε σοφτ, έχω... αρκετά έως πολλά έως υπερβολικά για μένα... αλλα δεν μου κινούν το ενδιαφέρον γτ έχω ποντίκι στο χέρι μου.... πολύ απλά...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

υγ ειπα για το vdj  και το bpm γιατι αυτα ξερω. εχω ακουστα οτι το tractor ειναι καλο αλλα δε εχω εμπειρια απο αυτο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το denon το 1000 ειναι ΠΟΛΥ καλο και ΠΟΛΥ φθηνο .

Τα virtual dj και bpm ειναι τρομερα.

σε ολες τις παραπανω περιπτωσεις την διαφορα την κανεις ΕΣΥ !

Κανενα μεσο(προγραμμα ή cd player ) δε προκειται να σε περιορισει σε αυτο που θελεις να κανεις σαν dj αλλα και κανενα δε θα σε κανει καλυτερο απο οτι εισαι.

Μην εχεις κομπλεξ του τυπου cd vs software. Παραδεξου το . MP3 θα παιζεις . δεν τιθεται θεμα ηχου. ουτε μαγκιας και το ποσο δυσκολα κανει καποιος  κατι τοσο απλο (πχ με βυνιλιπ με γραμοφωνο με cd κλπ ). αμα ηταν ετσι, οι dj θα παιζανε μουσικη ξυπολυτοι(πως διαλολ γραφεται αυτη η λεξη)  πανω σε καρφια..

 

 

 

 

1.σε οτι εχει να κανει με σοφτ και χαρντγουερ ναι τιθεται ζητημα.αν ξεκινησει με το πρωτο δε θα γινει ποτε dj.

2.το virtual dj οχι δεν ειναι τρομερο.ειναι το ελαχιστα δυνατο.

 

με το traktor η ableton live και ενα midi controller(πχ akai mpd 32)εχεις πολυ περισσοτερες δυνατοτηες παντα μιλοντας για σοφτ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου