Προς το περιεχόμενο

Απο κιθαρίστας --> D.J. Πως?


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 80
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

εννοεις διπλο σιντι ε ενσωματωμενο μεικτη.εχει ενα στις αγγελιες  :)

 

σαμπλερ δεν ξερω αλλα αν παρεις με ενσωματωμενο μεικτη παιζει το εξης...

8α εχεις 2 καναλια που παιζουν ταυτοχρονα δλδ το σαμπλερ 8α ακουγεται μονο εαν κατι απο τα δυο δεν παιζει...

κουραστηκα  ;D

 

παρε ενα κοντρολερ α ξεμπερδευεις μωρε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ουφφφφφφφ κ εγω λίγο... αρχικα...... να κάνω καμία μίξη στο σπίτι... με τα ηχειάκια μου... κ για ψυχαγωγία... θέλω ένα διπλό cd?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Kotso, παρακολουθώ από την αρχή το thread όπου επί 8 σελίδες δεν ξέρεις ακριβώς τι θέλεις και επομένως δεν είσαι σε θέση να αρθρώσεις το ανάλογο ερώτημα με αρχή μέση και τέλος.

 

Το noiz έχει 6000 μέλη.

 

Φαντάσου λοιπόν: Πλατεία Συντάγματος, 20.000W PA, 6.000 άτομα κόσμος από κάτω κι εσύ με το μικρόφωνο στο χέρι. Νομίζω ότι θα ήσουν λίγο πιο επιφυλακτικός στο να κάνεις τοποθετήσεις της μορφής:

 

μπορει κανένας φίλος συμπάσχον να μπει σε κανα μουσικόραμα... (απο εκεί ψωνίζω...) να μ πει κατι της να παρω βρε παιδί....

 

 

Ζητω συγνώμη από όσους έχουν απαντήσει σοβαρά αλλά μέχρι να αποκτήσει έστω και υποτυπώδες τεχνικό περιεχόμενο το θέμα το μεταφέρω προσωρινά στο "περί ανέμων".

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

συγνώμη βέβαια που δεν γεννήθηκα μαθημένος... αν ήξερα δεν θα ρωτούσα... θα έβαζα δυο πραγματάκια και θα έλεγα πείτε μία γνώμη... δεν σου φαίνεται φυσιολογικό... εαν εσυ γεννήθηκες στα ντέκς μαθημένος, τί να πω... φιλικά πάντα...!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

συγνώμη βέβαια που δεν γεννήθηκα μαθημένος... αν ήξερα δεν θα ρωτούσα... θα έβαζα δυο πραγματάκια και θα έλεγα πείτε μία γνώμη... δεν σου φαίνεται φυσιολογικό... εαν εσυ γεννήθηκες στα ντέκς μαθημένος, τί να πω... φιλικά πάντα...!!!

 

kotsos_007, δεν ρώτησες τίποτα το οποίο να σηκώνει σοβαρή απάντηση. Και όχι, δεν είμαι στα ντεκς μαθημένος (sic).

 

Συνεχίστε.. απλά δεν χρειάζεται να γίνεται τέτοιου είδους υψηλή κουβέντα με λινκ στην πρώτη σελίδα.

 

Όσοι προτείνετε λύσεις, θυμηθείτε: Θέλει απλά να σκρατσάρει και να αυτοσχεδιάζει και να είναι κομπλέ, και αμα είναι κάποιος συμπάσχον (sic) να μπει σε κανένα μουσικόραμα (γιατί από εκεί ψωνίζει) και αμα είναι να τ πει κάτι της να παρει βρε παιδι. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κοτσος007 συγνωμη κι εγω με την σειρα μου αλλα διαβασε ξανα τι γραφεις και τι ρωτας και πες μας αν καταλαβαινεις τι θελεις και αν μας βοηθας να σε βοηθησουμε . προσπαθησα να βοηθησω πριν μερικες σελιδες λεγοντας την γνωμη μου και ομολογω οτι νιωθω λιγο αμηχανα βλεποντας οτι δε ξερεις τι ρωτας και πως οτι απαντηση και αν σου εδωσαν ηταν μια ματαιοτητα.

Πες μας ρε παιδι μου τι θες.

ποσα λεφτα.

θα παιζεις κλαρινα?  ζεμπεκιες , ρουμπες, τεκνο, ροκ ?

στο δωματιο σου, στο οακα?

μεχρι ποσα λεφτα.

θες να συγχρονιζεις λουπες και να σκρατζαρεις και να μοιαζεις και cool (γιατι ομολογω οτι πισω απο το λαπτοπ μοιαζω λιγο φλωρος ενω με τα βινυλια εχεις το αναλογο image ρε παιδι μου)

Κανε την αυτοκριτικουλα σου και μη παρεξηγεισαι παιδι μου.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου