Προς το περιεχόμενο

raining pleasure reflections το ακούσατε?


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καταρχήν μόνο & μόνο που πέτυχαν το endorsement ενος γίγαντα όπως ο Σαββόπουλος λέει πολλά... :wink: μπράβο στα παιδιά (αντε & μακάρι το επόμενο alboum να'ναι στα ελληνικά!)

 

Οντως εχουν βελτιωθεί πάρα πολύ.

 

Ο Βασίλης πaιζει με μια Warmoth 52 Tele copy που του εχω φτιάξει με Boatneck,one piece swamp ash σωμα & μαγνήτες Rio Grande Vintage Tallboys & πολύ λεπτό νιτρο φινίρισμα για να παλιώσει γρηγορότερα (ηδη εχει γινει ..χάλια :lol: ) ειναι απιστευτη κιθάρα & τρομερα ελαφριά.Εχει και μια Gibson LP STD του 1987.(αυτη πιάνει σκουριά λίγο-λιγο...)

Η πεταλιέρα του εχει πια γίνει σαν εργοστάσιο & ούτε που θυμάμαι τι εχει πια πάνω,ο ενισχυτης του ειναι ενας VOX AC30 του 1971.

 

Ο Σπυρος με μια στοκ American Std Tele απλα πετάλια BOSS & εναν Marshall JCM 2000 . :wink:

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οντως εχουν βελτιωθεί πάρα πολύ.

Στην αρχή νόμιζα ότι ήταν playback...:D

Eίχαν ΠΟΛΥ γεμάτο και ωραίο ήχο! Μπράβο για μια ακόμη φορά...

 

Ο Βασίλης πaιζει με μια Warmoth 52 Tele copy που του εχω φτιάξει με Boatneck' date='one piece swamp ash σωμα & μαγνήτες Rio Grande Vintage Tallboys & πολύ λεπτό νιτρο φινίρισμα για να παλιώσει γρηγορότερα (ηδη εχει γινει ..χάλια :lol: ) ειναι απιστευτη κιθάρα & τρομερα ελαφριά...

[/quote']

Μου άρεσε πολύ ο ήχος του...Ειδικά στο Noble Damme έβαλε ένα εφέ που έμοιαζε με auto-wah ή κάτι τέτοιο και κόλλησε υπέροχα στο κομμάτι...

Κρίμα που δε μπόρεσα να τους δω τώρα που έπαιξαν στα Γιάννενα ρε γαμώτο...

Επίσης κρίμα, γιατί νόμιζα ότι έπαιζαν με Strat

:lol: :lol: :lol:

www.facebook.com/YourPaintedSmile

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου