Προς το περιεχόμενο

Thomann Αγορές - Μεταφορές


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλημερίζω όλο το drummισιακό noiz  :) . Παιδιά , θέλω να μάθω πως γίνονται οι παραγγελίες , οι πληρωμές , οι παραδώσεις οι μεταφορές από Thomann.Εγώ π.χ. θέλω να πάρω http://www.thomann.de/gb/prod_cbundle_378.html?gk=dradkffl&cbcid=2379&art=105846 αυτό.Πως και τι ;  ;D

I'm gonna fight em all...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα σου έλεγα να search αλλά είμαι στις καλές μου  :D

 

Πλερώνεις με πιστωτική/χρεωστική ή με τραπεζικό έμβασμα κατά την παραγγελία. Μόνο στη Γερμανία στέλνουν με αντικαταβολή (τελευταία φορά που κοίταξα).

 

Είσαι πολύ χαρούμενος. Βγάλε τη Μελωδία της Ευτυχίας απ'το DVD αμέσως και βάλε Candlemass στο CD player με ακουστικά να κάνεις υπνοπαιδεία. ;D

 

Πλακίτσα κάνουμε anti_3 μην παρεξηγηθείς  ;)

Μη με ξυπνάς απ΄τις έξι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόνο στη Γερμανία στέλνουν με αντικαταβολή (τελευταία φορά που κοίταξα).

 

οχι οτι εχει καμια σημασια μαλλον αλλα ετσι για την ιστορια..:

 

Cash on delivery (C.O.D.):

You pay the invoice total in when you receive the parcels. In some countries there are surcharges for this per parcel (we only charge one shipping charge and no extras). 

 

Cash On delivery is now slowly being ruled out by most of our couriers. Currently we can offer COD payment in the following countries;

 

Spain, Portugal, Belgium, Luxemburg, France, and Austria.

 

http://www.thomann.de/gr/faq_2_172.html

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πλερώνεις με πιστωτική/χρεωστική ή με τραπεζικό έμβασμα κατά την παραγγελία. Μόνο στη Γερμανία στέλνουν με αντικαταβολή (τελευταία φορά που κοίταξα).

 

μμμμμ....και τ ακριβώς είναι το τραπεζικό έβασμα ;

 

 

Πλακίτσα κάνουμε anti_3 μην παρεξηγηθείς  ;)

 

Παρεξηγήθηκα  >:( :D

I'm gonna fight em all...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με όλο τον σεβασμό αλλά όσο συνεχίζετε να απαντάτε στα απαντημένα τόσο αυτά θα συνεχίζουν να ξανα ερωτούνται!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με όλο τον σεβασμό αλλά όσο συνεχίζετε να απαντάτε στα απαντημένα τόσο αυτά θα συνεχίζουν να ξανα ερωτούνται!

 

Και τι πειράζει αν κάποιος θέλει να (ξανα)απαντήσει ???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και τι πειράζει αν κάποιος θέλει να (ξανα)απαντήσει ???

 

Σε ένα θέμα που έχει ερωτηθεί 2-3 φορές άντε να το καταλάβω, αλλά σε κάτι όπως αυτό που έχει υποθεί 3.000 ε δε λέει ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου