Προς το περιεχόμενο

Παυλος Παυλιδης Live στη Συρο


vs

Προτεινόμενες αναρτήσεις

(εχει βεβαια και μερικα κλισε στους στιχους του...αλλα μπορουν να θεωρηθουν μερος του προσωπικου του στυλ)

 

 

 

Αυτό ξαναπεστο!

 

Η λέξη "Κυρία" παίζει πολύ.

www.okband.gr

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 22
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

Μικρότερος σνόμπαρα τα σπαθιά γιατί ακουγαν τα κοριτσάκια,αλλά με εσυρε ενα τετοιο στο τελευταίο τους live και ζορίστηκα.Ειχα ξεχωρισει βεβαια καποια μεμονωμενα κομμάτια για τους υπεροχους στιχους τους και χαρηκα πολυ που τα θυμηθηκα και ακουσα και τα καινουρια με αφορμη αυτα τα live.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 χρόνο αργότερα...

αυτο παντως ειναι ισως το ωραιοτερο ελληνικο τραγουδι που εχω ακουσει τα τελευταια 5 χρονια

 

http://www.youtube.com/watch?v=8EkK6Fhu4xo

 

υπαρχουν κ αυτα  :) :

http://www.youtube.com/watch?v=fG5ZZvEXYEs

 

 

Μπάτε να γιομίσω..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Μ΄ αρεσει πολυ ο ηχος της κιθαρας του και τον περιγραφω σαν κατι μεταξυ ακουστικης και ηλεκτρικης. Στο 1:58 αυτου του βιντεο βλεπω οτι η σολ χορδή του ειναι τυλιχτή και γενικα σε διαφορα σημεια εχω την εντυπωση οτι εχει βαλει χορδες ακουστικης!! Ξερει κανεις αν συμβαινει οντως κατι τετοιο?

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μ΄ αρεσει πολυ ο ηχος της κιθαρας του και τον περιγραφω σαν κατι μεταξυ ακουστικης και ηλεκτρικης. Στο 1:58 αυτου του βιντεο βλεπω οτι η σολ χορδή του ειναι τυλιχτή και γενικα σε διαφορα σημεια εχω την εντυπωση οτι εχει βαλει χορδες ακουστικης!! Ξερει κανεις αν συμβαινει οντως κατι τετοιο?

 

Καλα μετα απο τετοια κομματαρα αυτο που σκεφτεσαι ειναι αν η σολ ειναι τυλιχτη?!?!  :D ;D

 

Υ.Γ μαλλον εχω αρχισει να γινομαι γραφικος με τον παυλιδη.. ;D

Μπάτε να γιομίσω..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου