Προς το περιεχόμενο

Mac και m audio firewire 410


ninja

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ακόμα περιμέεεεεεεεεεεεεεενω >:(

 

Αυτή είναι η τιμωρία σου για το ότι δεν έκανες ΤΙΠΟΤΕ από αυτά που σου είπα. Σου είπα να πας στο μαγαζί, να ΖΗΤΗΣΕΙΣ ΤΟΝ ΔΙΕΥΘΥΝΤΗ και να του πεις ΠΟΛΥ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ.

 

Εσύ τι έκανες; Έστειλες τη κάρτα με κούριερ και συννενοήθηκες με τον καφετζή στο τηλέφωνο... (ή περίπου).

 

Δραστηριοποιήσου προς τη σωστή κατεύθυνση αντί να κάθεσαι να να στενοχωριέσαι..

 

 

Reading The Fucking Manual

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 107
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Αυτή είναι η τιμωρία σου για το ότι δεν έκανες ΤΙΠΟΤΕ από αυτά που σου είπα. Σου είπα να πας στο μαγαζί, να ΖΗΤΗΣΕΙΣ ΤΟΝ ΔΙΕΥΘΥΝΤΗ και να του πεις ΠΟΛΥ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ.

 

Εσύ τι έκανες; Έστειλες τη κάρτα με κούριερ και συννενοήθηκες με τον καφετζή στο τηλέφωνο... (ή περίπου).

 

Δραστηριοποιήσου προς τη σωστή κατεύθυνση αντί να κάθεσαι να να στενοχωριέσαι..

 

 

Eye δεν με προσέχεις φίλε μου όταν μιλάω.......ΜΕΝΩ ΣΤΗΝ ΚΑΒΑΛΑ ;).Πως να πάω στην Αθήνα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Eye δεν με προσέχεις φίλε μου όταν μιλάω.......ΜΕΝΩ ΣΤΗΝ ΚΑΒΑΛΑ ;).Πως να πάω στην Αθήνα?

 

Και βέβαια σε προσέχω. Το είδα ότι μένεις στην Καβάλα.

Αλλά αυτή είναι μία ειδική περίπτωση, η οποία απαιτεί ταχύρυθμες ενέργειες. Εγώ όταν ήμουν φαντάρος στην Κομοτηνή, κατέβαινα αυθημερόν στην Αθήνα και γύρναγα. Άλλωστε, από την Αθήνα αγόρασες την κάρτα, ή από κάποιο κοντινότερο σε εσένα "Πλαίσιο";

 

Τώρα, την πατήσαμε, διότι έκλεισε και η αντιπροσωπεία για δεκαπέντε ημέρες, οπότε...

 

 

Reading The Fucking Manual

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δυστυχώς η δουλειά δεν μου επιτρέπει αυθημερόν ταξίδια στην Αθήνα.....

Είπες έκλεισε για 15 μέρες..........κατάλαβα.

Άντε καλό Σεπτέμβρη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επιτέλους!!!!!!!!! ;D

Μόλις παρέλαβα τα πράγματά μου.Πήρα μια οθόνη 22'' samsung και μια tascam us 122L που δουλεύει προς το παρόν άψογα.

Παιδιά σας ευχαριστώ πολύ όλους σας για τις πολίτιμες συμβουλές σας.

Με εκτίμηση ninja.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δλδ αντικατέστησες την 410 με την 122L? Γιατί δεν πήρες κάποια ισάξια με την 410? Ξέρεις ότι έκανες βουτιά προς τα πίσω, έτσι;

"Όχι άλλες TELE" Τάδε έφη Boukaw7

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έπρεπε να πάρω κάτι άλλο για να συμπληρώσω το ποσό. Το μοναδικό πράγμα που ήθελα ήταν μια οθόνη. Υπήρχε υπόλοιπο γύρω στα 120-130 ευρώ και σκεφτόμουν να πάρω μία κάρτα φθηνή για τα live. Οπότε σκέφτηκα να πάρω αυτή για να μην τη λυπάμαι. Η πραγματική αγορά της κάρτας ήχου τώρα αρχίζει για μενα.Θέλω όμως να τη ψάξω αρκετά καλά διότι σκέφτομαι να διαθέσω κάποια χρήματα και να μην τη πατήσω πάλι. Οπότε μόλις είμαι έτοιμος θα ζήτήσω τη γνώμη σας πάλι ;). Ευχαριστώ :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Α οκ τότες! Γνώμη μου για νέα κάρτα είναι να μαζέψεις λευτά καμπόσα να πάρεις μια καλή και ας είναι και ακριβή στην τελική!

Αν και αυτή η tascam είναι πολύ καλή, αλλά για τα λευτά της πάντα

"Όχι άλλες TELE" Τάδε έφη Boukaw7

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου