Προς το περιεχόμενο

και γω που νομιζα οτι μονο ο φοιβος κλεβει τους cold play...


maze

Προτεινόμενες αναρτήσεις

εσυ το δεχεσαι,αλλοι οχι (μεταξυ των οποιων και εγω).

 

προσωπικα ουδεμια σχεση νομιζω οτι εχουν.

 

+1

 

μπααα....παρεξηγηση....ουτε εγω νομιζω οτι ειναι κλεμμενο...(μαλλον ξεχασα να βαλω  ;D)

γι' αυτο και εβαλα και το λινκ...

 

www.LowerCut.gr

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 63
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Βασικα θελω να πω οτι η περιπτωση να εχουν καν ΑΚΟΥΣΕΙ ,ή να ξερουν καν ποιος ΕΙΝΑΙ ο Satriani οι Coldplay ειναι μαλλον ...απιθανη

 

Ε, ε, ε, ψύχραιμα :) Ντάξει δε λέμε για το Μενέλαο το Μεγαριώτη που παίζει στο studio εδώ δίπλα, για τον Satriani λέμε. Σιγά μην και δεν ξέρουν ποιος είναι. Υπερβολικές sf, θα σε μαλώσω  ;D ;D

 

Στα άλλα πάντως συμφωνώ που λέτε :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

να στο πω αλλοιως τοτε :) η περιπτωση να ακουνε οι CP τον Joe & να ΜΗΝ βγαζουν σπυρια ;D  ειναι ελαχιστη εως ανυπαρκτη,ποσο μαλλον να του...κλεψουν και το..τραγουδι..

 

 

προς αποφυγην παρεξηγησεων μια χαρα ειναι ο Joe για εμενα (ειδικα οταν εχω...αϋπνιες.. ;D ;D) 

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Off topic: Το τελείωμα στην πρώτη φράση του Satriani είναι απλά τέλειο...

 

On topic: Δεν νόμιζω να παίχτηκε κλέψιμο αν κ για τους Coldplay είχε βγει ότι κλέψαν από κάπου το Clocks (copyright by Noiz)  :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βασικα θελω να πω οτι η περιπτωση να εχουν καν ΑΚΟΥΣΕΙ ,ή να ξερουν καν ποιος ΕΙΝΑΙ ο Satriani οι Coldplay ειναι μαλλον ...απιθανη,περιπου τοση οσο η περιπτωση να ακουγαν οι...Clash ...Celine Dion... ;D ;D

 

Παντως ακομα και να το εκλεψαν (που δεν το εκλεψαν) το κομματι των CP ειναι δραματικα καλυτερο απο ολες τις αποψεις... ;)

εδω τον ξερει και η κουτση μαρια δε θα τον ξερουν οι cp που ειναι και επαγγελματιες μουσικοι?βεβαια το ποιο ειναι καλυτερο δεν εχει σημασια..περιεργο παντως ρε παιδι μου..τοση συμπτωση πια?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εδω τον ξερει και η κουτση μαρια

 

Παντως το 11χρονο ανηψακι μου ΔΕΝ τον ξερει ενω τους CP τους ξερει.. ;D

 

Ειναι τοσο τραγικα διαφορετικοι οι χωροι στους οποιους κινούνται οι CP που δεν υπαρχει περιπτωση να ακουν μουσικη τυπου Satriani..(in fact δεν νομιζω να υπαρχει για τον μεσο Brit Popper κατι πιο απωθητικο απο τη μουσικη του Joe) 

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν νομίζω ότι το γεγονός μειώνει την καλλιτεχνική αξία των goldplay.

 

Αν θυμάστε, μια άλλη μεγάλη μπάντα είχε κυριολεκτικά ξεσηκώσει ένα παλιό τραγούδι του συγκροτήματος The Hollies...

 

Αυτό που προέκυψε ήταν ένα απο τα μεγαλύτερα hit songs της προηγούμενης δεκαετίας!

 

Μιλάω βέβαια για τους Radiohead και το "Creep".

 

Δεν νομίζω ότι μπορεί κανείς όμως να πει ότι σαν μπάντα οι Radiohead στερούνται έμπνευσης...

 

Συμβαίνουν αυτά...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου