Προς το περιεχόμενο

Project "youhou"


giannis

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Νιώθω οτι μπορείς να καταφέρεις πολυ περισσότερα. Βλέπω ότι έχεις πολυ καλή αίσθηση του ήχου και είναι κρίμα που το κομμάτι λουπάρει τόσο πολύ. Επίσης είδα οτι η μίξη σου είναι επίπεδη , δηλαδή δεν έχει διακυμάνσεις . Δεν υποτιμώ σε καμμία περίπτωση την ικανότητα σου , εξάλλου απο τα ποστ σου μου έχεις γίνει πολυ συμπαθής και πιστεύω πολυ στις ικανότητες σου. Αν άκουγες τα δικά μου παλιά κομμάτια απο το 1998 - 1997 δεν έτρεχες να καλυφτείς .  ;D

 

Απαιτώ να ακούσω λοιπόν περισσότερα απο εσένα  εδώ και τώρα, κατι μου λέει οτι μοιραζόμαστε αρκετά κοινά.

www.myspace.com/thekilon

www.soundclick.com/kilon

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι φιλε μου,τελικά έχω καταλήξει να σκέφτομαι τα τελευταία χρονια σχετικά με την μουσική παραγωγή ότι ένας από τους σημαντικότερους παράγοντες είναι αυτά που ζεις,οι έντονες καταστάσεις οι έντονες στιγμές,και πως θα ξεζουμίσεις όλα αυτά,τον τρόπο ζωής σου δηλαδή να τον κανεις μουσική,να τον μεταφράσεις...Εν ολίγοις,όρεξη κ διάθεση,

πρέπει να υπάρχει ένας λόγος,

τον τελευταίο καιρό πιο πολύ πειραματίζομαι με τον ήχο παρα φτιάχνω,περιμένω τον άτιμο χειμώνα και τις καταστάσεις να πάρω λίγο ενέργεια,,είμαι εγκεφαλικός και κάποιοι ίσως δεν με καταλάβουν, :D :D

 

ναι έχουμε κοινά,και αυτο το λέω απο το κομμάτι το δικό σου/χαρακτήρα και λοιπά..  8) 8)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου