Προς το περιεχόμενο

Επιτέλους... Bjork!


dg*

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δεν περνάνε οι ώρες ρε παιδιάαααααααααααααααα...!!!!!

Και με καμιά 10-15 πνευστά πάνω στο stage..............

 

ΔΕΝ ΠΕΡΝΑΝΕ ΟΙ ΩΡΕΣ!!!!!!!!!!!!

...Saw my reflection and cried...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

super η bjork!

 

ζηλευω....

 

 

 

 

και η μαντονα καλη ειναι...εκαστος στο ειδος του βεβαια...ας μην τα μπερδευουμε ομως.

στην bjork θα ακουσεις μουσικη, θα δεις και το show και θα γουσταρεις τρελα!

Στην μαντονα θα πας για το show, τα κοστουμια, τα χορευτικα και απο περιεργεια.

www.LowerCut.gr

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γεια χαρά!

ήθελα να μάθω τη γνώμη όσων πήγαν σ αυτή τη συναυλία.

εγώ πήγα, αρένα, μπήκα στις 21:00, έπαιζε ήδη μία "μπαλαντουργός", στις 21:55 με το δικό μου ρολόι βγήκε η bjork και μετά από μια ώρα σταμάτησε!!!

βγήκαν για ένα τύπου ανκόρ, κανα δεκάλεπτο και συναυλία τέλος...

57ευρώ για μια ώρα...

 

υπήρχαν κάποιες οθόνες στη σκηνή τις οποίες προφανώς δεν μπορουσα να δώ και έχω απορία τι έδειχναν...παρακαλώ ας μου πεί κάποιος που έβλεπε!

έχω και ένα μικρό παράπονο για τον ήχο, νομίζω θα μπορούσε/έπρεπε να είναι καλύτερος, για μια συναυλία τέτοιου τύπου...έγω πάντως δεν άκουγα καλά...πείτε με παράξενο και υπερβολικό.

 

κατά τα άλλα γούσταρα πάρα πολύ, τα πνευστά όντως έδιναν το κάτι πολύ παραπάνω, γενικώς οι ενορχηστρώσεις έσκιζαν με έμφαση στο ηλεκτρονικό στοιχείο και η επιλογή των κομματιών νομίζω ήταν καλή.

Ντεκορ προσεγμένο, φώτα, λέηζερ έκαναν ατμόσφαιρα... ο κόσμος αρκετά θερμός, σίγουρα δεν του έφτασε η μία ώρα... :'(

φβ/snoozeloop

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πήγες bjork ρε κωλόφαρδε? είσαι κ γείτονας...

Τόσο απογοητευμένος είσαι? καλά έκανα δλδ κ δεν έσκασα τα 55?

1 ώρα μόνο? οι οθόνες που ήταν?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

γείτονας??? μάντσεστερ-αγ.Παρασκευή, μια γειτονιά!!!  ;)

 

οι οθόνες ήταν πάνω στη σκηνή, χαμηλά όμως, δλδ σαν μεγάλες τηλεοράσεις στο ύψος της bjork. Σε κάποιες στιγμές που μπόρεσα να διακρίνω φαίνονταν χέρια, κατα πάσα πιθανότητα του ενός πληκρτοπρόγκραμμερ που γυριζε ρουμπινέδες και πάταγε φωτεινά κουμπάκια... και εκείνη την ώρα μου ρθε στο μυαλό ότι θα μπορούσε να αποκαλύπτει το τι κάνει ο "κύριος με το λάπτοπ" που πάντα βλέπεις το πισω μέρος και ποτέ δεν μπορεις να καταλάβεις αν κάνει κάτι ουσιασιτκό εκείνη την ώρα ή αν πατάει απλώς ένα πλεη...

 

τα 55 έγιναν 57 γιατί λέει "2ευρώ από το εισητήριο πάνε για φιλανθρωπικούς σκοπούς μετά από απαίτηση της καλλιτέχνιδος"...

αυτό ήταν άλλο ένα θέμα που ήθελα να σταθώ. Πιστεύω πως είναι τουλάχιστον κοροιδία να κάνεις φιλανθωπίες ανεβάζοντας την τιμή του εισητηρίου και όχι παραχορώντας μέρος του εισητηρίου στην τιμή που το χες προαναγγείλει... σαν "υποχρεωτικός έρανος" μου φάνηκε αυτό...

 

και να σχολιάσω και ένα παράλληλο γεγονός που μου κανε εντύπωση: ένας τύπος, μπρόστά στο εκδοτήριο, μια ώρα πριν αρχίσει η συναυλία και ενώ υπήρχε διαθεσιμότητα στα εισητήρια όλων των θέσεων, ήθελε να μου πουλήσει εισητήριο για αρένα στην ίδια τιμή με το εκδοτήριο... :o

φβ/snoozeloop

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου