Προς το περιεχόμενο

Πόσοι μηχανόβιοι εδώ?


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μα εσύ είσαι ο πραγματικός μηχανόβιος ;)

Ξέρεις.......κάποια στιγμή σκεφτόμουν να ΄δωδω το δικό μου και να πάρω κάτι άλλο...........όταν, τυχαία ανακάλυψα ότι ολόκληρη η μαχανή γράφει το μαγικό ''made in Japan''.Και φυσικά είπα να την κρατήσω λίγο ακόμη.

 

Έτσι μπράβο !!  ;D :D :) ;)

Lost To The Living

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 90
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Κάλες οι χόντα, αλλά εδώ μιλάμε για μηχανές, όχι τα κονσερβοκούτια που άφησαν οι αμερκάνοι μετά τον πόλεμο και τα φτιαξαν δίκυκλα τα τζαπάνια.

 

1960-Triumph-Bonneville_4.jpg

 

NortonManx%2CBj.1954.jpg

απορώ που τα βρίσκεις ;D ;D ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλό θα ήταν να οργανώσουμε ένα tour οι noizάδες έτσι λίγο να πάρουν τα μαλλιά (μυαλά ;)) μας αέρα να χαλαρώσουμε λιγάκι γιατί πολλά νεύρα διακρίνω στον ορίζοντα ;) :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Καλό θα ήταν να οργανώσουμε ένα tour οι noizάδες έτσι λίγο να πάρουν τα μαλλιά (μυαλά ;)) μας αέρα να χαλαρώσουμε λιγάκι γιατί πολλά νεύρα διακρίνω στον ορίζοντα ;) :)

 

Oυπς!Πως μου ξέφυγε αυτό το θρεντ;

Εγώ μέσα πάντως.Όσοι πιστοί προσέλθετε.

Παίρνω τον Suzuka(freewind 650 '03) και ακολουθώ. ;D

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάλες οι χόντα, αλλά εδώ μιλάμε για μηχανές, όχι τα κονσερβοκούτια που άφησαν οι αμερκάνοι μετά τον πόλεμο και τα φτιαξαν δίκυκλα τα τζαπάνια.

 

Δεν τα λες καλά βρε Κώστα. Χρόνια στην Αγγλία (εκεί γαλουχήθηκα μοτοσυκλετιστικά) και έχω και εγώ το sweet tooth για τις συγκεκριμένες κουκλίτσες. Ολοι που ξέρουμε έχουμε ζαχαρώσει πάνω από το Mechanic.

Αλλά δεν τα λες καλά. Και το ξέρεις. Και για αυτό σε συγχωρώ

Δεν έχουν θόρυβο οι μαγνήτες.

Απλά γκρινιάζουν όταν δεν παίζουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τις προάλλες νοικιασα ενα V-Strom για δυο μέρες λόγω δουλειάς, και κόλλησα παναθεμα το  ;D

 

...Βλέπω το Freewind να την κάνει σιγά-σιγά, και πιθανότατα μαζί και η PRS και μπορεί και ο αρχαίος Bassman..... ;D ;D

 

Καταστροφή !!

Leo got it right the first time

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου