Προς το περιεχόμενο

Πόσοι μηχανόβιοι εδώ?


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μπορεί να είναι από ομιλία για soundrack ταινιών με θέμα τις μοτοσυκλέτες μέχρι το ακραίο, σε τι τόνο έχει ρελαντί το TRX  ;) και τι είδους είναι τα διαπασών της Yamaha.

Ενδιαφέρεται κανείς;

Ακουσα κάτι γιά TRX?

 

την πάτησα....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 90
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

κ εγώ λοιπόν δηλώνω μηχανόβιος!!!

έχω ένα παπάκι yamaha F1 το οποίο κ πωλείται κ ένα εντουράκι το yamaha wr200.

σχεδόν κάθε ΣΚ βγαίνουμε βόλτες στα βουνά.

όσοι πιστοί προσέλθετε... ;D ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις πριν λίγες ημέρες αντικατ'εστησα την προσφ'ατος κατεστραμένη BMW  F650 GS με μια ίδια. Κατά τα άλλα ένα YAMAHA YZ125 05', ένα XR250R 95' και το all time classic HONDA ASTREA για τα δύσκολα

For Those About To Rock We Salute You

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Kατα τη γνωμη μου :

ΔΕ νοειται μουσικος ή ηχοληπτης να αγοραζει οτιδηποτε αλλο εκτος απο μελωδικα V-2  ;D ;D ;D

 

Και η δικια μου

Aprilia RSVR Factory

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

να ρωτησω κι εγω κατι ρε παιδια? ειμαι 21 και η μονη εμπειρια που εχω απο μοτοσυκλετες ειναι απο παπια φιλων μου οταν με επιανε χε**μο στο λυκειο και ετρεχα σπιτι...  ;D επειδη δεν με βλεπω για αυτοκινητο και εχω βαρεθει το ποδι και το αστικο τελευταια ψηνομαι για καμια μεταχειρισμενη steed στα 2000ε περιπου. 32 αλογα για 200 κιλα και χαλαρααααα οσο εχω ακομα και μακρυ μαλλι  :) ειναι οντως σκυλια η θα τρεχω στα συνεργεια και στο τελος θα την παρατησω να σκουριαζει (αναφερομαι σε μοντελα 12 χρωνων περιπου) ? επισης αν κλεισουν 3 χρονια απο την εκδοση διπλωματος αυτοκινητου θα χρειαστει να ξαναδωσω σηματα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Το Σεπτέμβρη άφησα τα παπιά μετά από 10 χρόνια και πήρα μια BMW F650 Funduro σε κόκκινο χρώμα.

Φοράτε πάντα κράνος και καλό μπουφάν.

THE WORLD IS A VAMPIRE....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου