Προς το περιεχόμενο

Λέτε να αρχίσω μαθήματα;;;


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Κατέχω το να παίζω! Κάποιες τεχνικές για πολύ γρήγορα σολαρίσματα, τάπινγκ, και, και, και... δεν κατέω! Κοίτα το youtube το δοκίμασα, αλλα δεν παλεύονται τα παιδια....!!!!!!! Κ έλεγα μιας κ είμαι γκαστρομαμάκιας, μήπως αν έχω έναν άνθρωπο πάνω απο το κεφάλι μου με βοηθήσει ή απλά είναι το ίδιο και μπώ σε τζάμπα κόπο-έξοδα.........! Αυτά κ ευχαριστώ για το ενδιαφέρον σας....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 37
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Κατέχω το να παίζω! Κάποιες τεχνικές για πολύ γρήγορα σολαρίσματα, τάπινγκ, και, και, και... δεν κατέω!

 

ελπιζω οτι κατανοεις πως το "κατεχω να παιζω" ειναι απολυτως σχετικο (οπως το κατεχω να μαγειρευω, να ζωγραφιζω, κοκ)

για μενα ας πουμε... εγω κατεχω να παιζω και ας μην ξερω να παιζω γρηγορα σολαρισματα, ταπινγκ κοκ γιατι τα εχω παντελως χεσμενα και ουτε θελω να τα μαθω ποτε.  ;D

επισης κατεχω την ζωγραφικη γιατι ενω μπορω μονο κατι στραβα σπιτακια να ζωγραφισω δεν θα μου χρειαστει κατι παραπανω ουτε και θα μπω στον κοπο ποτε...

 

αν για σενα ομως και τα ακουσματα και το παιξιμο σου ειναι σημαντικα αυτα, τοτε δεν κατεχεις να παιζεις και θα περνας καλυτερα αμα μαθεις...

ευκολο και απλο  :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μάλιστα... σωστή η σκέψη σου, σωστός και ο προσανατολισμός σου... Απλά! Θέλω να μάθω τέτοιες τεχνικές και τοιούτα πράγματα... Μαθηματάκια σε ωδείο θα βοηθήσουν ή μόνος σου χόρευε και όσο θέλεις πήδα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κώτσο, γιατί είσαι τόσο αρνητικά προκατειλημμένος με το ενδεχόμενο να μάθεις κάποια πράγματα μόνος σου; Αν άντεξες να βγάλεις τα βιβλία του Berklee, δε βρίσκω λόγο να φοβάσαι να καθήσεις να μάθεις τις τεχνικές που θέλεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μάλιστα... σωστή η σκέψη σου, σωστός και ο προσανατολισμός σου... Απλά! Θέλω να μάθω τέτοιες τεχνικές και τοιούτα πράγματα... Μαθηματάκια σε ωδείο θα βοηθήσουν ή μόνος σου χόρευε και όσο θέλεις πήδα?

 

τρελε εγω θα προτεινα μιας και ξερεις τι σου γινεται με το εξαχορδο να βρεις ενα τυπα που να ναι εφφετζης δηλαδη να παιζεις τα παραπανω σε τεχνικη που ξερεις εσυ και να στα μαθει,τωρα ρε φιλε στο ωδειο δεν ξερω πιστευω τα ιδιαιτερα θα σου χρησιμευσουν πολυ καλυτερα,η επιλογη ειναι δικια σου παντως γιατι βλεπω οτι εχεις καψα να μαθεις κατι παραπανω οποτε choose your teacher first... 8)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν είναι να γραφτείς σε ωδείο, να γραφτείς τουλάχιστον σε κάποιο σοβαρό, να ξέρουν δηλαδή οι άνθρωποι να ηεχωρίζουν το μαόνι από το basswood γιατί αλλιώς προκοπή δεν γίνεται.

Bagpipes are louder than banjos.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

φίλε κώτσε στρώσε τον κώλο σου κάτω και μάθε "ΜΟΥΣΙΚΗ" με όλη την εννοια της λέξης και άσε τα εφετζιδικα (tapping,sweep κτλ κτλ) θα έρθουνε από μόνα τους! ;D ;D ;D

μπλε ιζ δι ονλι γουεϊ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

...και άσε τα εφετζιδικα (tapping,sweep κτλ κτλ) θα έρθουνε από μόνα τους! ;D ;D ;D

 

απο μονα τους χλωμο φιλε μια καλη αρχη ειναι καποιος να του δειξει καi δευτερον ας διαβασει κανενα βιβλιο+video

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κοίτα με βιντεάκια όσο το προσπάθησα δεν την παλεύω...!!! Μουσικά όσα γνωρίζω ομολογουμένως με αφήνουν καλυμένο... δεν ψάχνομαι να μάθω κάτι παραπάνω... Τώρα τεχνικά μόνος δεν την πολυπαλεύω... Κανα βιβλιαράκι υπάρχεί? Λέτε με βιβλίο να ρίξει φώς ο κύριος??? Και επίσης κάποτε ένα φιλαράκι μου αν θυμάμαι καλά πήγαινε ωδείο για να μάθει τεχνικές ηλεκτρικής!!!! Οπότε κάτι θα υπάρχει... το θέμα που έχει δημιουργήσει και όλο αυτό το πρόβλημα αγαπητέ είναι το οτι βρίσκομαι στην ΣΠΑΡΤΗ!!!! Πράγμα το οποίο σημαίνει η το ένα ωδείο (κρατικό ναι μεν) στο οποίο δεν ξέρεις τι θα αντιμετωπίσεις η μοναχός!!! Τουάις τσόις!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου