Προς το περιεχόμενο

Λέτε να αρχίσω μαθήματα;;;


Προτεινόμενες αναρτήσεις

εξαρτάται κύριε, εξαρτάται, άμα παίζεις σωστά πάνε παίξε και 128α (ναι, υπάρχουν κ αυτά) , άμα παίζεις 64α όμως και ακούγεται σαν κλανία με distortion -που σε βλέπω ιδιέταιρα εκπαιδευμένο(

1ον φίλε με το που απαντήσω και προλάβω ίσα ίσα να κάνω ένα προυτς έχεις απαντήσει!!!!

) θες διάβασμαααααα! ;D ;D ;D

 

πώς κατέληξα πάλι στο διάβασμα ούτε και γω ξέρω..

μπλε ιζ δι ονλι γουεϊ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 37
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

δεν λές να ξεφύγεις απο το διάβασμα!!! χεχε... Θα μπώ να δω για κανα βιβλιαράκι... Μην μου κάτσει όμως με παρτιτούρες και πρέπει να ξαναθυμάμαι τα ίδια γτ θα αυτοκτονησω κανέναν!!! Ειδάλλως... κάτσε στα αυγά σου κύριε κώτσε!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ψαξε για torrent βιβλια γινεται της πόπης...αυτή τη στιγμη στο πισι έχω καμια 2000 κομματια κ ασκησεις! όχι ότι τα έχω ανοίξει βέβαια! :D

μπλε ιζ δι ονλι γουεϊ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και διπλοποστάς μας έγινες τσάκαλε... Έχεις να προτείνεις κάτι καλό σε ταμπλατουρέ στύλ? ( δεν έχω καλή σύνδεση οπότε μην κατεβάζω αβέρτα...) κ θένκ γιου!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

για τη μουσική που ξες δε μπορώ να βοηθήσω και πολυ..για μεταλ ομως και γενικότερα, είτε αγοράζεις είτε κατεβάζεις troy stetina..

μπλε ιζ δι ονλι γουεϊ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου