Προς το περιεχόμενο

Σαλονικεις ενωμένοι, πάντα διψασμένοι.


odis13

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Nαι για τετάρτη 10. Για οδηγίες προς ναυτιλόμενους ας δώσει ένας που θυμάται καλύτερα γιατί εγώ πάω εμπειρικά και πάντα με τον αυτόματο στο ον. ::) :o

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 90
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

ο τσέχος με το που ανοίγει αρχίζει να γεμίζει... απο σαλόνικα είμαι (τουμπιώτης) οπότε θα έρθω για μερούλες όχι για την στιγμή και μόνο... ;D ;D ;D Αν κλείσουμε στον τσέχο τα έξω, όλα τα τραπέζια κάτι μπορεί να γίνει... Έχει κ ένα μεγαλύτερο κάτω τουμπα που έχει και ωραία πιάτα... ''ποιοτικά''!!! Τετάρτη 10, ώρα 9, μμ μου φαίνεται μία χαρά!!! Αν όμως τίθεται στο πιάτο ημερομηνία που μπορούν να μαζευτούν περισσότεροι νοιζάδες, τότε να το αλλάξωμεν...!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Sorry guyz, αλλα που στη Τουμπα "πέφτει" ο Τσέχος?  Μη γελάτε ρε......αλήτες. εγώ είμαι γενιάς Κορομηλά (Dancing Way, Berlin,παλιό Ναβαρίνο).

TO BEER OR NOT TO BEER

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπόν, καλύτερες οδηγίες προς ναυτιλομένους. Η μπυραρία (Τσέχος) λέγεται Burian. Είναι ένα μικρόοο μαγαζάκι σ'ένα στενό πίσω από τα expert στη Λαμπράκη. Πιο αναλυτικά, είναι κοντα στην στάση Βαρναβα, στο στενάκι δίπλα από το 1ο Μαλακοπης, λίγο πιο δίπλα απ'το super market (μαρινόπουλος αν θυμάμαι καλά). Ελπίζω να βοήθησα. Ακριβώς διεύθυνση δεν γνωρίζω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπόν έχουμε

Τετάρτη 10 Σεπτεμβρίου

9μμ στον Τσέχο

(ανεβαίνουμε την Λαμπράκη και στα expert κάνουμε δεξιά,είναι στο πρώτο παράλληλο δρόμο στην Λαμπράκη.)

Για περαιτέρω οδηγίες πμ.

Regent και εγώ berlin σύχναζα πριν πολύ καιρό.Υπάρχει ακόμα? Μαζεύει τίποτα?

Άντε και πέμπτη 8ball για industrial electro!

Δύσκολο πρόγραμμα...... :P 8)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου