Προς το περιεχόμενο

korg vs roland vs yamaha


sotogiga

Προτεινόμενες αναρτήσεις

πότε θα ακούσουμε έστω και ενα μικρό μέρος της μουσικής σου?? ::)

 

γιατι μας τα κρύβεις..

 

Μικρούλι; --> http://www.noiz.gr/index.php?topic=161190.msg251979;topicseen#new  ;D ;D

 

Γιάννη θεωρείς ικανό τον εαυτό σου για να ακούσεις την μουσική του δάσκαλου ??? .... Είσαι άσχετος και ο δάσκαλος μεγαλόκαρδος και θα σε συγωρέσει.... 

 

Είμαι πρόθυμος να μάθω από οποιονδήποτε και οτιδήποτε. Αλήθεια και γνώση υπάρχουν ακόμη και στις πιο αιρετικές απόψεις. Θέλω να σας παρακαλέσω να μην μαλώνετε - υποτίθεται ότι η δημιουργία της μουσικής και η σύνθεση των ήχων πρέπει να μας γεμίζει χαρά και ικανοποίηση και όχι πικρόχολους μανιερισμούς.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 76
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Νεκτάριε, σε ρωτάω για 3η φορά. Μετά παραιτούμαι:

"Ακόμα να μου απαντήσεις πάντως στο ερώτημά μου περί κάλυψης ροκ ρεπερτορίου. Πώς θα έπαιζες τους φυσικούς ήχους που χρειάζονται?"

 

Θα πάρω απάντηση άραγε, δεν θα πάρω, ποιος ξέρει...  8)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μικρούλι; --> http://www.noiz.gr/index.php?topic=161190.msg251979;topicseen#new  ;D ;D

 

Είμαι πρόθυμος να μάθω από οποιονδήποτε και οτιδήποτε. Αλήθεια και γνώση υπάρχουν ακόμη και στις πιο αιρετικές απόψεις. Θέλω να σας παρακαλέσω να μην μαλώνετε - υποτίθεται ότι η δημιουργία της μουσικής και η σύνθεση των ήχων πρέπει να μας γεμίζει χαρά και ικανοποίηση και όχι πικρόχολους μανιερισμούς.

 

όχι,ο kilon με πειράζει,όπως και εγώ  :D :D..

 

εμπιστεύομαι τους νευρώνες του μυαλού μου,και κάθε τους ερέθισμα..

τον our χαίρομαι να τον διαβάζω,το ήπιο κλίμα που προσδίδει,όχι σαν και σένα χαζούλη  :P...

Anyway,κοντοστάθηκα στην σύνθεση,λάθος μου...ακούω τριγύρω μου,μέχρι εκει βέβαια που αντέχει το νεύρο μου..Αυτά..

 

thnx our

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Είμαι πρόθυμος να μάθω από οποιονδήποτε και οτιδήποτε. Αλήθεια και γνώση υπάρχουν ακόμη και στις πιο αιρετικές απόψεις. Θέλω να σας παρακαλέσω να μην μαλώνετε - υποτίθεται ότι η δημιουργία της μουσικής και η σύνθεση των ήχων πρέπει να μας γεμίζει χαρά και ικανοποίηση και όχι πικρόχολους μανιερισμούς.

 

Δυστηχώς φίλτατε γιάννη έτσι είναι τα πράματα στην μουσική , έχει πλυμηρίσει απο ψώνιο ...... Όλοι είναι παλιοί , όλοι παντογνώστες και όλοι μεγάλοι μουσικοί ... εξαντλήσαμε τα όρια της μουσικής και τώρα απλώς κάνουμε συντήρηση....

 

σχεδόν είναι αστείο

 

σχεδόν

 

Αυτόι που έχουν κάτι να πούν (σαν και εσένα Our , και εσένα giannis) δεν μιλάνε και αυτοί που δεν έχουν κάτι να πούνε (σαν τον ακατανόμαστο και τον βασιλιά των ακατονόμαστων) πετάνε .... κουκουνάρια

 

Εντωμεταξύ υπάρχει και η δικαιολογία της " προσωπικής άποψης " που κάπως έτσι κάποιοι την εξισώνουν με την ασχετοσύνη τους. Και όταν μιλάω για ασχετοσύνη δεν μιλάω το να μην γνωρίζεις αλλά να το παίζεις και παντογνώστης.

 

 

www.myspace.com/thekilon

www.soundclick.com/kilon

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σωστός ο kilon. Τέρμα όμως με τις κόντρες γιατί η κατάσταση ξέφυγε προηγουμένως. Our Darkness θέλω πολύ να ακούσω ένα track σου, όπως φυσικά και των υπολοίπων.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φίλε Νεκτάριε αν το έχεις καταλάβει δεν σηκώνει το ακροατήριο τις απόψεις σου,οποότε λύσε τα θέματα που άφησες ανοιχτά,παρε τα μπογαλάκια σου και ΔΡΟΜΟ! ;D :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φίλε Νεκτάριε αν το έχεις καταλάβει δεν σηκώνει το ακροατήριο τις απόψεις σου,οποότε λύσε τα θέματα που άφησες ανοιχτά,παρε τα μπογαλάκια σου και ΔΡΟΜΟ! ;D :D

 

Αυτό, κατά την γνώμη μου, δεν χρειαζόταν. Ο καθείς είναι ελεύθερος να εκφράζει την άποψή του και ας μην συμφωνούν οι άλλοι. Δεν έχουμε το δικαίωμα να διώξουμε κανέναν, ούτε να του ζητήσουμε να φύγει επειδή έχει διαφορετική γνώμη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτό, κατά την γνώμη μου, δεν χρειαζόταν. Ο καθείς είναι ελεύθερος να εκφράζει την άποψή του και ας μην συμφωνούν οι άλλοι. Δεν έχουμε το δικαίωμα να διώξουμε κανέναν, ούτε να του ζητήσουμε να φύγει επειδή έχει διαφορετική γνώμη.

 

Eιλικρινά  δεν  περίμενα  κάτι  καλύτερο , αυτό  ακριβώς  είναι  το  επίπεδο  των  συνομιλητών , κι  δυστυχώς  για  κάποιους ,  εδώ  πιάνει  τόπο  η  παροιμία

όποιος  έχει  την  μύγα , μυγιάζεται .

Οurdarkness  ευχαριστώ  για  την  υποστήριξη , δεν  χρειαζόταν .

Εyeprotocol  τώρα  σε  καταλαβαίνω  ρε  μπαγάσα , τι  να  κάνεις  υπομονή , παιδιά  είναι  θα  μεγαλώσουν .  ;D

Ευχαριστώ  για  την  φιλοξενία  ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου