Προς το περιεχόμενο

korg vs roland vs yamaha


sotogiga

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αυτό, κατά την γνώμη μου, δεν χρειαζόταν. Ο καθείς είναι ελεύθερος να εκφράζει την άποψή του και ας μην συμφωνούν οι άλλοι. Δεν έχουμε το δικαίωμα να διώξουμε κανέναν, ούτε να του ζητήσουμε να φύγει επειδή έχει διαφορετική γνώμη.

 

To θέμα δεν είναι ποιος θα μείνει και ποιος θα φύγει , το θέμα είναι να ξεκινήσουμε καμμία σοβαρή συζήτηση για θέματα μουσικής δημιουργίας και όχι εξοπλισμού, άντε να άρχισουν να ανεβαίνουν κομμάτια περισσότερα να γίνεται και καμμιά σοβαρή κριτική.

 

Δυστηχώς αυτή η κατάσταση επικρατεί σε όλα τα μουσικά forums δεν είναι προνόμιο μόνο του νόιζ. Να πρίν λίγο μου έκανε παρατήρηση ο yameth γιατί άνοιξα θέμα μόνο με λινκς γιατί κάποιοι είναι τόσο τεμπέληδες που βαριούνται να κάνουν κλικ στα λινκς. Γενικώς υπάρχει μια βαρεμάρα που πλανάτε στον αέρα ίσως για αυτό ακούγονται και πολλά κουλά. Εμένα αυτή η κατάσταση με έχει κουράσει όπως και πολλούς άλλους πρίν απο εμένα οπότε μάλλον θα διώξω τον εαυτό μου .... εξάλλου δεν προσφέρω και τίποτα στον νοιζ , απλώς τσακώνομαι ....

 

οχι βέβαι πως δεν μου αρέσει να πετάω και κανένα μπινελίκι , αλλά παν μέτρον άριστον.

 

Όπως το υποσχέθηκα το γύρισα στην ζωγραφική αν και είμαι άθλιος ;D ;D ;D ;D θα με βρείτε εδώ προσπαθώντας να δραπετεύσω απο την αθλιότητα μου

 

http://www.conceptart.org/forums/showthread.php?p=1912207#post1912207

 

Για όσους τους έλουσε κρύος ιδρώτας , μην αγχώνονται δεν εγκαταλείπω την μουσική εντελώς ούτε για αστείο.

 

Αφήνω ανοιχτό παράθυρο για ότι με χρειαστείται, ξέρετε που να με βρείτε.... Τσάγια αγόρια.

 

 

www.myspace.com/thekilon

www.soundclick.com/kilon

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 76
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Eιλικρινά  δεν  περίμενα  κάτι  καλύτερο , αυτό  ακριβώς  είναι  το  επίπεδο  των  συνομιλητών , κι  δυστυχώς  για  κάποιους ,  εδώ  πιάνει  τόπο  η  παροιμία

όποιος  έχει  την  μύγα , μυγιάζεται .

Οurdarkness  ευχαριστώ  για  την  υποστήριξη , δεν  χρειαζόταν .

Εyeprotocol  τώρα  σε  καταλαβαίνω  ρε  μπαγάσα , τι  να  κάνεις  υπομονή , παιδιά  είναι  θα  μεγαλώσουν .  ;D

Ευχαριστώ  για  την  φιλοξενία  ;)

 

Συνεχίζεις όμως ακάθεκτος να τα χώνεις στη νεολαία των αρμονίων! Δε με νοιάζει πραγματικά τι λένε οι άλλοι. Είσαι ΘΕΟΣ! Κι' ας με είπες πριν εξυπνάκια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλα μερικοι εχουν ξεφυγει τελειως.

και το τελικο αποτελεσμα του post ειναι πως να μαθουμε να

μην μαλωνουμε.

αρε ελλαδα μες τους ελληνες σου!!!!!

μπραβο παιδια συνεχιστε!!!

εγινε το πιο δημοφιλη post!!

στο επομενο post θα γραψω:

 

παρεξηγηση vs παρεξηγηση!!!

 

χαμος θα γινει!!!

F_ck the rules..........

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλα μερικοι εχουν ξεφυγει τελειως.

και το τελικο αποτελεσμα του post ειναι πως να μαθουμε να

μην μαλωνουμε.

αρε ελλαδα μες τους ελληνες σου!!!!!

μπραβο παιδια συνεχιστε!!!

εγινε το πιο δημοφιλη post!!

στο επομενο post θα γραψω:

 

παρεξηγηση vs παρεξηγηση!!!

 

χαμος θα γινει!!!

Οποιοδήποτε θέμα ξεκινάει με "κάτι vs. κάτι άλλο", έχει πιάσει τον ιδανικό τρόπο να γίνει κόλαφος. Αν μάλιστα αφορά και ένα τόσο υποκειμενικό θέμα όσο αυτό, ολοκληρώθηκε η πανδαισία!

Κοινώς, ο πρώτος που φταίει είσαι εσύ φίλε sotogiga. Το θέμα μύριζε flaming από την αρχή, το είπα κιόλας ότι θα παίζαμε μπουνιές γιατί δεν υπήρχε περίπτωση να καταλήξει αλλιώς.

 

Ας μην κουραζόμαστε λοιπόν. Ακούστηκαν πολλές απόψεις από διάφορες μεριές, άλλες λογικές, άλλες όχι.

Δεν το λήγουμε εδώ για να μη λήξει αλλιώς λέω εγώ; ;)

Yes it is!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

συμφωνω φιλε alchemist να το ληξουμε εδω

αλλα δεν συμφωνω στο οτι εκανα το post

για να μαλωνει ο κοσμος ολος.

οτι και να εγινε τελος παντων

ευχαριστω για την ανταποκριση σας.

οσων ηταν επι του θεματος βεβαια.

F_ck the rules..........

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το θέμα χάλασε από την στιγμή που καποιοι άρχισαν να γράφουν ασυναρτησίες,και εγώ όπως και άλλοι δεν συγκρατήθηκαν και καταλήξαμε flames και offtopic. ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

ωρε κάτι δαχτυλάρες..πες μας ποσα δάκτυλα διαθέτεις??

 

το q πάντως στο cubase το πάτησες,μου το μαρτύρησε ο άμπλετον στην επτά κόμμα τρία μορφή του..

 

εύγε

 

:D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου