Προς το περιεχόμενο

setup lexicon lambda


ROKKOS

Προτεινόμενες αναρτήσεις

παιδια καλησπερα ...πηρα την παραπανω καρτα ηχου και μετα απο ενα format στον υπολογιστη μου παω να την σεταρω και σεταρει μονο το cubase που εχει μεσα και οταν παει να σεταρει την καρτα πατω next xωρις το usb καρφωμενο προχωραει μετα ζηταει να βαλω το usb και δεν αναγνωριζει την καρτα καθολου... μια φορα την αναγνωρισαι σαν νεο υλικο και αμεσως εγραψε σφαλμα και οτι η  συσκευη δεν δουλευει σωστα....Πμορει να βοηθησει καποιος...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δε μπορώ να σου δώσω συγκεκριμένη απάντηση στο πρόβλημα σου ,αλλα επειδή και εγώ αυτή έχω , μου έκανε πρόβλημα με τουσ drivers  της και αναγκάστηκα να κατεβάσω τους ΑSIO4ALL ,,,

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

harisz εγω εβαλα πριν το φορματ την καρτα και ολα ενταξει και στο cubase πηγα στο κοντρολ πανελ και μειωσα το Cpy kai κατεβηκε το Latency τωρα δεν σεταρεται

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Administrator

Πολύ πιθανό γιατί δεν ακολούθησες τη σειρά της διαδικασίας σωστά όπως λέει ο κατασκευαστής.

Συνήθως σου ζητάνε να βάλεις τους δικούς της drivers πριν τη συνδέσεις και αναγνωριστεί από τα windows σαν συσκευή usb.

Επειδή δεν την έχω "πρόχειρη" για να σου πω, κοίταξε ξανά τις οδηγίες εγκατάστασης που πρέπει να ακολουθήσεις ευλαβικά.

Live and let Live.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου