Προς το περιεχόμενο

warmoth...


Προτεινόμενες αναρτήσεις

8O 8O 8O Σοβαρά μιλάς??? Εντυπωσιακότατο το αποτέλεσμα πραγματικά!

Μου θύμισε Gibson λίγο στην αρχή, στο τέλος ακούγονται κάτι "σκασιματάκια" στις μπάσες :D:D:D

Aναμένουμε και νέα ηχητικά clips!!!

Έχει μπει το μικρόβιο μέσα μου τελευταία για custom strat και δεν ξέρω αν πρέπει να πάρω warmoth ή rockinger...

www.facebook.com/YourPaintedSmile

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 36
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Γνώμη μου,αν διαθέτεις τα παραπάνω λεφτά που απαιτεί η warmoth πάρε warmoth!Καλή η rockinger αλλά δεν είναι κατι για το οποίο θα πάθεις πλάκα κατασκευαστικά μιλώντας πάντα.Πάντως τώρα με τις 9ρες είναι πολύ μαλακιά στο παίξιμο και την γουστάρω πολύ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

elavd αν εχεις τα λεφτα warmoth με κλειστα ματια

Υ.Γ.εχω συγκηνηθει τοσο απο την προσπαθεια σου να βρεις πληκτρα που για μια στιγμη μου περασε απο το μυαλο να παρατησω τις κιθαρες,τις μαλακιες με τις suhr κτλ..και να ξεκινησω πληκτρα αλλα,εκει που παω να ψηθω.με ψηνει ο αλλος ο..κινεζος ο superfunk που μου παει κοντρα και με ..πορωνει παλι με τις κιθαρες και την ολη ιδεολογιαem.icon.bigsmile.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υ.Γ.εχω συγκηνηθει τοσο απο την προσπαθεια σου να βρεις πληκτρα που για μια στιγμη μου περασε απο το μυαλο να παρατησω τις κιθαρες' date='τις μαλακιες με τις suhr κτλ..και να ξεκινησω πληκτρα αλλα,εκει που παω να ψηθω.με ψηνει ο αλλος ο..κινεζος ο superfunk που μου παει κοντρα και με ..πορωνει παλι με τις κιθαρες και την ολη ιδεολογια[/quote']

Μπορεί να μη βρήκα πληκτρά στο NOIZ, βρήκα όμως συμπαράσταση ...

:D:D:D

www.facebook.com/YourPaintedSmile

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάρα πολύ ωραίο το clipάκι gto234.

Το μυαλό μου δεν είχε πάει καν σε software..

Το έλεγα εγώ.. η ΝΙ δεν παίζεται!

 

Φίλε μου.....elavd....

Έκανα μερικά τηλεφωνήματα.......πήρα στον ερυθρό σταυρό....έψαξα σε όλα τα αρχεία και τα μητρώα απο τον 2ρο παγκόσμιο και μετά, στα υποθηκοφυλάκια, πήρα τους ανώνυμους αλκοολικούς, την διεθνή αμνηστία, το σύλλογο προστασίας της κίτρινης κάμπιας, το 131, πήρα και μια θεία μου στο καρπενήσι αλλά ΚΑΝΕΝΑΣ ΔΕΝ ΞΕΡΕΙ ΚΑΠΟΙΟΝ ΠΛΗΚΤΡΑ ΣΤΑ ΓΙΑΝΝΕΝΑ......φίλε μου τι θα κάνεις?? εγώ δεν αντέχω πια να σε βλέπω έτσι...κάτι πρέπει να γίνει.. πες τίποτα και εσύ ρε Τάκη...τι θα κάνουμε...?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

πως σου ηρθαν ολα αυτα ρε ikon 8O :lol: :lol:

τι παιδι εισαι εσυ;; :P

κοιταξε ντρεπομουν να το πω αλλα εχω ενα φιλο που ισως παιζει ακομα πληκτρα αλλα του αρεσουν τα...αγορακια.θα του το πω και ποιος ξερει ισως ο φιλος μας ο elavd αποκτησει και συντροφο :P :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κοιταξε ντρεπομουν να το πω αλλα εχω ενα φιλο που ισως παιζει ακομα πληκτρα αλλα του αρεσουν τα...αγορακια.θα του το πω και ποιος ξερει ισως ο φιλος μας ο elavd αποκτησει και συντροφο :P :lol:

Εγώ έχω ένα φίλο o oποίος πηγαινοέρχεται Θεσ/κη-Κέρκυρα που χαρίζει μια Suhr, με μοναδικό αντάλλαγμα μια νύχτα με καλογυμνασμένα αγοράκια (κατά προτίμηση αθλητές του πόλο...)

Τον λένε Abdul είναι μαύρος και 2.05μ ;) Tι λες? Ενδιαφέρεσαι??? :D:D:D:D

 

Δε φταίω εγώ...Εσύ το ξεκίνησες ;)

www.facebook.com/YourPaintedSmile

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου