Προς το περιεχόμενο

warmoth...


Προτεινόμενες αναρτήσεις

παιδια θα ηθελα να μαθω για τις warmoth..υπαρχει καποιος εδω μεσα που να εχει?

 

....για τι ποιοτητας ξυλα μιλαμε??

 

περιπου ποσο στοιχισε σε καποιον να του ερθουν τα ξυλα?

 

πως ακριβως τα παραγκελνω?πως ερχονται?

 

 

και γενικοτερα οτι αλλες πληροφοριες υπαρχουν.... :?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 36
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Μια "Αναζήτηση" στις παλιά posts του Foroum ποτέ δεν έβλαψε κανέναν!!! :D:D:D ;)

Ενδεικτικά "ανασύρω" ένα δικό μου παλιό αλλά σχετικό thread

Υπάρχουν ΠΟΛΛΕΣ αναφορές στη Warmoth κατά καιρούς.

Ψάξτο λίγο και θα δεις ;)

www.facebook.com/YourPaintedSmile

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάνε τον κόπο να κάνεις μια αναζήτηση στα παλιά threads, θα βρεις αρκετές αναφορές στη Warmoth. :wink:

 

Τα ξύλα είναι πολύ καλά, έως τα καλύτερα που μπορείς να βρεις (σαν ιδιώτης). Στο site της warmoth θα βρεις λεπτομέρειες για την αποστολή. Επίσης θα δεις και πληροφορίες, από έλληνες αγοραστές, για το συνολικό κόστος.

 

Ταπεινή μου γνώμη, αξίζει τον κόπο αν πράγματι θέλεις κάτι εξεζητημένο-"μοναδικό". Αν θέλεις "μια καλή Strat" υπάρχουν ευκολότερες και εξίσου καλές επιλογές. :wink:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ενα κοκκινο και για μενα :lol:

φιλε panka αν ξερεις και εχεις κατασταλλαξει πως θα την στησεις,θα αποκτησεις ενα παρα πολυ καλο οργανο,πολυ καλυτερο απο πολλα που κυκλοφορουν στο εμποριο :wink: (πολυ καλυτερο απο πολλα που κυκλοφορουν στο εμποριο,εκτος απο john suhr,tom anderson κτλ κτλ φυσικα :lol: :wink: )

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ενα κοκκινο και για μενα :lol:

φιλε panka αν ξερεις και εχεις κατασταλλαξει πως θα την στησεις' date='θα αποκτησεις ενα παρα πολυ καλο οργανο,πολυ καλυτερο απο πολλα που κυκλοφορουν στο εμποριο :wink: (πολυ καλυτερο απο πολλα που κυκλοφορουν στο εμποριο,εκτος απο john suhr,tom anderson κτλ κτλ φυσικα :lol: :wink: )[/quote']

 

Βρε Τάκη δε σου έχω πει να μην μπαίνεις στο forum... Suhrωμένος?? :lol: :lol: :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κορυφαιο... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

τα καινουρια μπουζουκια που βγηκαν ομως τα εμαθες;;;

ακουγεται οτι ειναι τα κορυφαια...suhrζουκια λεγονται..κοιτα να δεις που κατι μου θυμιζει το ονομα τους :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κορυφαιο... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

τα καινουρια μπουζουκια που βγηκαν ομως τα εμαθες;;;

ακουγεται οτι ειναι τα κορυφαια...suhrζουκια λεγονται..κοιτα να δεις που κατι μου θυμιζει το ονομα τους :lol:

 

Τα έχω ακούσει! Δεν είναι αυτά που έχουν κουρδισμένους καπλαμάδες και το σκάφος έχει το ακριβές σχήμα (σε μεγέθυνση βέβαια) του αριστερού στήθους της Angelina Jolie?? :lol: :lol: :lol:

 

P.S.: Καλά, το παιδί που ρώτησε θα έχει βγάλει καταπληκτικά συμπεράσματα για την ψυχολογική μας ισορροπία! 8)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου