Προς το περιεχόμενο

H πρώτη μου συνθεση στη τζαζ - trigga


trigga

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παιζει κατι παπαδες ωρες-ωρες κ τον κρατησα, δε μου φανηκε κ ψωναρα.Θα δουμε τι θα κανει στη συνεχεια κι αυτος...μπορει να τον βαλω να μου παιζει κλαρίνο.

 

Ε ναι ακριβως αυτο με τη μια στιγμη στην αλλη....1 χρονος κιθαριστικος αυτοσχεδιασμος ειναι μια χαρα.

 

Υ.Γ.Τι δηλαδη στο berklee πανω στο χρονο παιζουν καλύτερα?Δε νομιζω αν καποιος παει ασχετος να βγει σε 1 χρονο καλυτερος απ αυτο το πραμα, κι ας ειναι οτι να ναι.Δεν το λεω σε επιθετικο υφος ή γενικοτερα σε καποιο υφος αλλα βλεποντας το τι παιζουν εδω http://www.jimmybrunoguitarinstitute.com/public/main.cfm και ασχολουνται κ ποσο καιρο φαντάζομαι οτι τα παω καλα, θα το βρω σιγα σιγα το θεμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 62
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Υ.Γ.Τι δηλαδη στο berklee πανω στο χρονο παιζουν καλύτερα?

Ναι, γιατί πριν πάνε εκεί έχουν ήδη προηγηθεί - συνήθως - αρκετά χρόνια μελέτης. ;)

 

Και ίσως θα πρέπει να αφήσεις όλο αυτό το άγχος με την αξιολόγηση του εαυτού σου - είναι λίγο παιδικό ώρες-ώρες. Καλός είσαι, υπάρχουν χειρότεροι, θα υπάρχουν και καλύτεροι - έτσι είναι η ζωή. Για το παίξιμο όλα είναι θέμα χρόνου. Και να εύχεσαι να τον έχεις. :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οχι ρε συ δεν υπαρχει αγχος.Απλα συνειδητοποίησα χ8ες κ με τα βιντεο που εβλεπα απο το σαιτ πιο πανω οτι για 1 χρονο ειμαι μια χαρα.Μετριος αλλα μια χαρα γιατι καποιοι δηλωναν οτι προσπαθουσαν χρονια να παιξουν πραγματα που τεχνικα τουλαχιστον τα ξερω.Τωρα τα φιλ κ τα σολα ειναι αλλη ιστορια.

 

Αυτο με τον χρονο ξαναπες το γιατι απο χ8ες που αρχισα με τη δουλεια δεν εβαλα δαχτυλο πανω στην ταστιερα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου