Προς το περιεχόμενο

Nuendo + Samplerate


ZeVioN

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 23
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

το ανεβασα στα 96hz και διαλεξα την πρωτη επιλογη (οπως ηταν δηλαδη) internal-digital inputs muted η οποια εινα locked. εκλεισα το πανελ και ανοιξα το νουεντο ολα καλα το project δουλευει στα 24 - 96. εκλεισα το νουεντο και ανοιξα το πανελ ειταν οπος το ρυθμισα 96000 οταν πατισα ενα λινκ στο νοιζ γενικα στο ιντερνετ αλαξε παλι και πηγε στα 44100   ??? πως να το κλειδοσο στα 96?

παω για restart...

Περπάτισα παρα πολύ και τα φτερά μου τα εχω χάσει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

λοιπον το ανεβασα παλι στα 96 εκλεισα το πανελ εκανα ρεσταρτ και τορα ειναι παλι στα 44100.  :(

καθε φορα που θα ανοιγω το nuendo θα πρεπει να κανω της αναλογες ρυθμησης στο πανελ?

Περπάτισα παρα πολύ και τα φτερά μου τα εχω χάσει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

fdh.jpg

εψαξα στο site της m-audio και κατεβάζω τα 5.10.00.5054v2 μπας και φταινε τα drivers

Περπάτισα παρα πολύ και τα φτερά μου τα εχω χάσει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αν δεν βρεθεί λύση απο`δω θα καλέσεις στον αντιπρόσωπο αύριο πρωί τηλ.210-8830311,υπάρχει εκεί εκπρόσωπος που θα σε βοηθήσει..(εταιρία:elina )

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τιποτα  :( ηταν οι ιδιοι drivers που ειχα και πριν. σκεφτομαι το φορματ αν κανει τιποτα

 

οσο εχω το nuendo ανοιχτο μενει στα 96000 ακομα και οταν πεζει τραγουδι το winamp μολις κλειση το nuendo πεφτει στα 44100

Περπάτισα παρα πολύ και τα φτερά μου τα εχω χάσει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

όχι ακραία λύση το format,ανέμενε μέχρι αύριο το πρωί να μιλήσεις με ελίνα,θα κοιτάξω το βραδυ το panel τις δικιάς μου μήπως μπορέσω και σε βοηθήσω περισσότερο..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου