Προς το περιεχόμενο

Θήκες για πετάλια


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Επίσης τώρα που βλέπω ξανά τη 2η φώτο:

Μήπως είναι λίγο ψηλή η βαλίτσα με αποτέλεσμα να μην είναι εύκολη η πρόσβαση στα πετάλια ή μου φαίνεται?

 

Τα τοποθετείς λοιπόν στο "καπάκι" :wink:

 

Goat, γίνεται αυτό, ή όχι? :?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 33
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Επίσης τώρα που βλέπω ξανά τη 2η φώτο:

Μήπως είναι λίγο ψηλή η βαλίτσα με αποτέλεσμα να μην είναι εύκολη η πρόσβαση στα πετάλια ή μου φαίνεται?

Εχεις δικιο....αλλα εχω κανει το εξης.........

Εχω βαλει τα πεταλακια στο καπακι της θηκης που εχει υψος 4cm και ειναι οτι πρεπει....οποτε καθιερωνεις τον "πατο" ως καπακι.......

ΑΑΑΑΑ κατι ακομα...η μια πλευρα εχει κατι σα μεδεσεδες τους οποιους εχω βγαλει και εβαλα αλλα δυο κλειστρα......γιαυτο βγαινει ολοκληρο το πανω μερος....

 

Oριστε για να σας λυθουν οι αποριες!!!!!!!

IMG_0011.jpg

 

 

ααααα.... και μενει να του βαλω βελκρο και στο καπακι να βαλω ενα κομματι σφουγγαρι (ξερεται για να τα παταει τα πεταλακια και να εφαρμοζε ωραια) αυτααααα......ι

"Simplicity is gold"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απλά υπέροχη!!! :D

Από βάρος πώς τα πάει?

 

Ευχαριστω πολυ για τα καλα σου λογια.....<υφος γκομενιτσας> :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

 

Η θηκη ειναι παναλαφρη αλουμηνενια....Προσθεσε το βαρος των πεταλακιων και φαντασου.....μη το σκεφτεσαι το βαρος καθολου (αν πας και δεις τη βαλιτσα και τη σηκωσεις θα καταλαβεις )

"Simplicity is gold"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ααααα.... και μενει να του βαλω βελκρο και στο καπακι να βαλω ενα κομματι σφουγγαρι (ξερεται για να τα παταει τα πεταλακια και να εφαρμοζε ωραια) αυτααααα......ι

 

Το εκανα και αυτο σημερα το απογευμα.......καλα εεεεε το βελκρο ειναι απλα ΤΕΛΕΙΟΟΟΟΟ....μιλαμε δε μπωρω να τα ξεκολησω ουτε εγω με ταχερια μου.... την αναποδογυριζεις και δεν "τρεχει" τιποτα....εβαλα και σφουγγαρι (πηγα σε ενα συνεργειο που επισκευαζει επιπλα και πηρα τζαμπα ενα ρεταλι :) ο γυφτος)

"Simplicity is gold"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το εκανα και αυτο σημερα το απογευμα.......καλα εεεεε το βελκρο ειναι απλα ΤΕΛΕΙΟΟΟΟΟ....μιλαμε δε μπωρω να τα ξεκολησω ουτε εγω με ταχερια μου.... την αναποδογυριζεις και δεν "τρεχει" τιποτα....εβαλα και σφουγγαρι (πηγα σε ενα συνεργειο που επισκευαζει επιπλα και πηρα τζαμπα ενα ρεταλι :) ο γυφτος)

 

από πιο praktiker πήρες τη βαλιτσα, γιατι στο ελληνικο είχε

μονο το δικό σου μεγεθος και ενα λιγο πιο μεγαλο για cd.

αξίζει να παω σε άλλα καταστηματα, έχει όντως και αλλα μεγέθη?

εγω ψάχνω πλάτος 60cm τουλάχιστον και αυτό για τα cd ηταν 57 :evil:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

από πιο praktiker πήρες τη βαλιτσα' date=' γιατι στο ελληνικο είχε

μονο το δικό σου μεγεθος και ενα λιγο πιο μεγαλο για cd.

αξίζει να παω σε άλλα καταστηματα, έχει όντως και αλλα μεγέθη?

εγω ψάχνω πλάτος 60cm τουλάχιστον και αυτό για τα cd ηταν 57 :evil:[/quote']

 

Απο το πρακτικερ στην πατρα το πηρα εγω!! αλλα πιστευω πως εχουν παντου τα ιδια.... :? για πηγαινε και σε αλλα καταστηματα αν σου ειναι ευκολο... εκει ειχε πολλα διαφορετικα μεγεθοι....τουλαχιστον 10...1/3 του διαδρομου ειχε τετοιες βαλιτσες....

"Simplicity is gold"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

......................... :roll: ασχετο :roll: ...............................

 

Αν πατε και δειτε στο Photo Gallery - Μy Gear θα δειτε και την καμπινα που εχω φτιαξει επεισης με τα χερακια μου :) :!:

Εβαλα ελατη και (το πισω και μπρος μερος) εβαλα MDF, και φυσικα ενα Vintage 30 δανεικο απο ενα φιλο για να δοκιμασω τι τελικα εφτιαξα!!

Βγηκε και γ@#$ω!!!!!!! Οι διαστασεις στην τυχη (καμια μελετη) απλα ειχε ακριβως τις διαστασεις του Pro Reverb για να τον βαλω απο πανω και να ειναι ομοιομορφο.

Ακουστε και ενα ριφ με μικροφωνο απο υπολογιστη (ετσι για πλακα το ηχογραφησα για να δω τι θα βγει)

"Simplicity is gold"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου