Προς το περιεχόμενο

Γνωμες για jackson!!


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 32
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

ειχα πριν 5 χρονια μια PS4 performer....

ευκολη ταστιερα,πολυ βολικο σωμα,καλο βαρος ωστε να μην πολυκουραζεσαι.

αλλα,χαλια τρεμολο (licensed floyd rose) και πολυ μετριοι προς χαλια μαγνητες.

τιμη δεν θυμαμαι,την ειχα παρει οταν ακομα ειχαμε δραχμες,και την ειχα για 4 χρονια.την εδωσα για 250-300€ .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

χμ..έχω και μια ps4...ΠΟΤΕ δεν είχα κανένα πρόβλημα με το licensed floyd rose,φυσικά άλλαξα τους τραγικά κακούς jackson μαγνήτες με κάποιους duncan.

Anyway για να απαντήσω και σε αυτό που ρωτάς Mike G,η άποψη ΜΟΥ είναι(γενικά για όλες τις κιθάρες,εκτός από ελάχιστες εξαιρέσεις) ότι πληρώνεις παίρνεις...

 

ΟΧΙ ΑΛΛΟ TONELAB

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τώρα συγνώμη αλλά είναι ερώτηση αυτή; ποια η γνώμη μας για τις jackson έτσι γενικά κι αόριστα;

 

Τες πα, έχει απο κορυφαία όργανα ως και χοντροπατάτες, όπως κι όλες οι μεγάλες εταιρίες

"Όχι άλλες TELE" Τάδε έφη Boukaw7

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

λοιπον εγω εχω μια ps-4(καγμακης 150 χιλιαδες δραχμες πριν καμια 10αρα χρονια)πολυ μετριο οργανο ειδικα οι μαγνητες

μια randy rhoads δεν εμαθα ποτε ποια ειναι αλλα εχει duncan design μαγνητες για πεταμα επισης

μια kelly την πηρα απο ενα παιδι εδω μεσα με αλλαγμενους τους στοκ μαγνητες με duncan η οποια παιζει καλα αλλα πολυ κακη γεωμετρια και πολυ βαρια

και last but not least φρεσκια απο αμερικη μια rr-1 η οποια κατηργησε ολες τις αλλες μαζι χωρις πολλα πολλα(για μεταλ παντα)

για να καταληξω αν αντι να παρω 3 γιαπονεζικες τοσα χρονια ετσι για το μπουγιο και επειδη δεν ειχα υπομονη θα ειχα μια αμερικανικη πολλα χρονια νωριτερα!

μακρυα απο γιαπονεζες αδερφε!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου