Προς το περιεχόμενο

Corcovado με vocals..


ggsaxman

Προτεινόμενες αναρτήσεις

τι σου θυμησα μπρέ?Τα νιάτα?Το 80 παρεα με τις κασέτες απο aebersold και το σοπράνο? :P

 

Αφου εχεις και band in a box δεν μας χαλάει να ακουσομεν λιγο αηδια αρκει να χει σολάκια μεσα.Κάνεις που κάνεις εξασκηση πατα και καμια κλίμακα για μας ναπούμ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΥΠΕΡΟΧΟ !!! ;D

Εύγε και σε σένα αλλά και στην πολύ ωραία φωνή!!!

Η φωνή μου ακούστηκε τόσο "παλιά" που προς στιγμήν, νόμισα ότι ήταν sample από παλιά ηχογράφηση...

 

Respect...

www.facebook.com/YourPaintedSmile

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΥΠΕΡΟΧΟ !!! ;D

Εύγε και σε σένα αλλά και στην πολύ ωραία φωνή!!!

Η φωνή μου ακούστηκε τόσο "παλιά" που προς στιγμήν, νόμισα ότι ήταν sample από παλιά ηχογράφηση...

 

Respect...

 

Οντως αυτο επαθα και γω και περιμενα να ακουσω σόλο πανω απο κομμάτι παλιο.Η φωνη ειναι απο αλλο πλανήτη στάνταρ.

 

Εμεινα με την όρεξη του πνευστού ομως.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οταν λες "μονο του" τι εννοεις?Στυλιστικα?Ενορχηστρωτικα?ή σαν ηχογραφηση (τεχνικα)?

 

σαν ηχογραφηση.Μου δοθηκε η εντυπωση οτι ηταν ετοιμο το κομματι ,μιξαρισμενο και στο τελος εγραψες και το σαξοφωνο και το κολλησες.Ψιλα γραμματα και τεχνικα που προσωπικα δεν δινω σημασια,ειδικα αν ειναι οπως περιγραφεις :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι,οντως!Aebersold και αλτο... :PΤωρα,για τους φαν του χωσιματος εχω πραμα παιδακια,αλλα δεν πιστευα οτι πρεπει να τα βγαλω στη μοστρα ετσι αχτενιστα...αλλα αν επιμενεις φιλε trigga,θα τα χωσω ετσι για το κεφι  ;D

και παλι ευχαιστω για την ανταποκριση!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου