Προς το περιεχόμενο

ΕΚΛΑΠΗ ΟΡΓΑΝΟ KORG(ΣΤΑ ΕΞΑΡΧΕΙΑ)


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Λοιπον το Σαββατο το πρωι στη συμβολη των οδων Πατουσα - Σολωνος παραβιαστηκε αυτοκινητο

και εκτος των αλλων εκλαπη και ενα Κorg M3 Rack

 

ηρθε η συμανση πηρε δακτυλικα αποτυπωματα και εγιναν ολες οι προβλεπομενες κινησεις

 

Τωρα γιατι τα λεω αυτα?

 

Κατα 99 % το οργανο το εκλεψε καποιος/καποιοι τοξικομανης/τοξικομανεις κατι το οποιο ειναι συνηθες φαινομενο στην συγκεκριμενη περιοχη.Επισης ειναι συνηθες τα οργανα που κλεβονται να τα "σκοτωνουν"

για 50-100 € στο Μοναστηρακι-Σχιστο η και ακομα οσοι ειναι θρασεις μπαινουν στα μουσικομαγαζα των Εξαρχειων με σκοπο να τα πουλησουν στα καταστηματα.Το γνωριζω διοτι σε ενα απο αυτα δουλευω και εγω και μου εχει συμβει απειρες φορες

 

serial number του οργανου υπαρχει

 

Οποιος εχει καποια πληροφορια σχετικα με καποιο τετοιο οργανο που πουληθηκε η οτιδηποτε αλλο σχετικο θα το εκτιμουσα

 

Μουσικοι ειστε καταλαβαινεται το προβλημα μου και ειδικα οταν ΕΙΝΑΙ ΕΡΓΑΛΕΙΟ ΔΟΥΛΕΙΑΣ ΚΑΙ ΕΧΑΣΑ ΚΑΙ ΜΕΡΟΚΑΜΑΤΑ MH Γ.........

 

Y.Γ.Λεμε τωρα οποιος μου φερει τον τυπο δεμενο ειλικρινα του χαριζω το οργανο και του δινω και λεφτα

ΑΡΚΕΙ ΝΑ ΤΟΝ ΠΙΑΣΩ ΣΤΑ ΧΕΡΙΑ ΜΟΥ

 

Ευχαριστω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

....

Y.Γ.Λεμε τωρα οποιος μου φερει τον τυπο δεμενο ειλικρινα του χαριζω το οργανο και του δινω και λεφτα

ΑΡΚΕΙ ΝΑ ΤΟΝ ΠΙΑΣΩ ΣΤΑ ΧΕΡΙΑ ΜΟΥ

 

Ευχαριστω

 

Απαράδεκτον.

Τι ζητάς? Να βρεις το όργανο ή να δείρεις κάποιον?

 

Ευχομαι να βρεθεί το όργανο.  :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ευχαριστω για τη συμπαρασταση man

 

θα προτιμησω το serial να μη το δημοσιευσω για πολυ συγκεκριμενους λογους

 

το οργανο να συμπληρωσω μπορει να αναγνωριστει απο τα εξης.

 

1) το οργανο ηταν μεσα σε μια θηκη πεταλιων κιθαρας Electro-Harmonix

2)στη μπροστινη θηκη ειχε ενα sustain pedal Clavia

3)Στο Bank-A σε Combi mode τα πρωτα Combis τα εχω ονομασει Big in Japan,ORGAN,SOLO,Here I go Again κτλ κτλ Το λεω αυτο γιατι ο τυπος αποκλειεται να ξερει πως να του κανει factory reset

 

 

Ειλικρινα ευχομαι το οργανο να το εκλεψε κιθαριστας και να εφαγε το ξενερωμα της ζωης του οταν ειδε οτι ειναι Synth και να μην το εφαγε ενα απο αυτα τα δυστηχησμενα πλασματα που κλεβουν οτι βρουν για μια δοση...απο τη μια τους βριζω και απο την αλλη τους λυπαμαι.....

anyway

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κρίμα ρε φίλε, μακάρι να το βρεις, αλλά κ εσύ μην το αφήνεις στο αυτοκίνητο.... αφού μόνος σου το λες ότι έχεις δει πόσα γίνονται :(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ηταν η πρωτη φορα που κατεβηκα με το αμαξι στη δουλεια μου μετα απο ενα χρονο man

 

Ηταν για να γινει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτος ειναι ο χειροτερος εφιαλτης μου. Μακαρι να εισαι τυχερος και να το βρεις. Ξεσκονισε χρυση ευκαιρια, μαγαζια που αγοραζουν μεταχειρισμενα.

2 things are infinite:the universe&human stupidity

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ευχαριστω ρε [παιδια για τη συμπαρασταση και γω αυχομαι να αλλαξει κατι γιατι ενος κακου μοιρια επονται και εχουν ερθει πολλα κακα μαζεμενα μεσα σε 2 μερες...

 

αν ακουσει κατι καποιος....

Του στυλ "πω πω ρε συ ενας κολητος βρηκε ενα Korg 100 € Στο Μοναστηρακι απο ενα τυπο που το σκοτωνε" καλο ειναι να το πει...

Τουλαχιστον να εχουμε την περιγραφη του κλεφτη...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ευχαριστω ρε [παιδια για τη συμπαρασταση και γω αυχομαι να αλλαξει κατι γιατι ενος κακου μοιρια επονται και εχουν ερθει πολλα κακα μαζεμενα μεσα σε 2 μερες...

 

αν ακουσει κατι καποιος....

Του στυλ "πω πω ρε συ ενας κολητος βρηκε ενα Korg 100 € Στο Μοναστηρακι απο ενα τυπο που το σκοτωνε" καλο ειναι να το πει...

Τουλαχιστον να εχουμε την περιγραφη του κλεφτη...

 

Και τι να την κάνουμε ρε Speedheel;

 

Είσαι λίγο ακατανόητος φίλε. Το μόνο πράγμα που θα δικαιολογούσε την αναφορά σου στο δυσάρεστο αυτό περιστατικό, θα ήταν να έδινες το serial number, ώστε ΑΝ κάποιος από εμάς πέσει πάνω στο όργανο, να το αναγνωρίσει. Όλα τα άλλα είναι λίγο "κοριτσίστικα", του στυλ "αχ, γλυκειά μου τι έπαθες" και "κοίτα τους αλήτες" κλπ.

 

Εσύ λες όμως ότι έχεις πολύ συγκεκριμένους λόγους για να μην γράφεις το serial number, αλλά (δυστυχώς) κανένας από τους λόγους που μπορώ να σκεφτώ δεν σε καθιστά συμπαθή.

 

Πως να σε βοηθήσουμε λοιπόν; Τι στην ευχή του θεού περιμένεις να κάνουμε;

 

 

Reading The Fucking Manual

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου