Προς το περιεχόμενο

EMU 0404 : "The Review" ( Fotos - Clips - etc. )


Προτεινόμενες αναρτήσεις

λοιπον. εγκαθιστωντας το sonar LE , δεν δημιουργηθηκε κανενα conflict και μαλιστα ΕΞΑΦΑΝΙΣΤΗΚΕ ο περιεργος "κλικ" θορυβος που υπηρχε πριν. επισης το λαπτοπ τρεχει πιο ανετα και προσωπικα δεν μου ελλειψε κατι απο το προγραμμα αυτο! ειμαι μια χαρα.

 

και επι τη ευκαιρια , οριστε ενα κλιπακι ακομα. ειναι η αρχη ενος guitar duet : "joporo" - colombian folk dance...

λαθη υπαρχουν οπως και διαφορα αλλα.... :P

Mesa/Boogie & Strato

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 34
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Ρε συ Σπύρο ειλικρινά τώρα...

 

Δεν παρατάς τις ηλεκτρικές, πετάλια, μαγνήτες κλπ και να ασχοληθείς με την κλασσική μόνο στην οποία έχεις ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ ΤΑΛΕΝΤΟ;

www.facebook.com/YourPaintedSmile

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραίος ήχος! Για παίξιμο, εντάξει, μην τα ξαναλέμε. Γιου ρουλ  :)

 

Τώρα για τα κλικ και τα ποπ που ακούς με το Sonar Producer. Πιθανότατα είναι θέμα ρυθμίσεων. Σου προτείνω -αν θες να χρησιμοποιείς το producer και όχι το LE της κάρτας- να μεταφέρεις στο producer τις ρυθμίσεις που έχεις τώρα και σου δουλεύουν μια χαρά.

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλημερα σας. λοιπον ,

 

pascal ,

το ξερω πως εχεις περισσοτερες editing δυνατοτητες με το producer , εχεις δικιο. ομως πρεπει να καταλαβω κι εγω τι ειναι αυτο το buffer , κλπ , που ανεφερα πιο πανω.

εχω αποριες που δεν μπορω να βρω απαντησεις απο τα manual...

α! και γιατι ας πουμε δεν , δουλευει το sonar καλα με τους asio drivers? ( δηλ, δουλευει αλλα με latency που ακουγεται , ενω με τους wdm εξαφανιζεται)

 

ηλια ,

τι να το κανω που εφτασα μεχρι το διπλωμα κλασσικης, και τωρα ειμαι μονιμα στο νησι? μονο στον διορισμο μου , μου χρησιμευσε.αφου αν κανεις ενα ρεσιταλ κλασσικης κιθαρας , δεν θα πατησει ουτε μυγα....δυστυχως για τα Ελληνικα δεδομενα - της επαρχιας τουλαχιστον- . αυτα ;)

Mesa/Boogie & Strato

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ηλια ,

τι να το κανω που εφτασα μεχρι το διπλωμα κλασσικης, και τωρα ειμαι μονιμα στο νησι? μονο στον διορισμο μου , μου χρησιμευσε.αφου αν κανεις ενα ρεσιταλ κλασσικης κιθαρας , δεν θα πατησει ουτε μυγα....δυστυχως για τα Ελληνικα δεδομενα - της επαρχιας τουλαχιστον- . αυτα ;)

 

Εννοώ ότι πρέπει να εκμεταλλευτείς δημιουργικά το ταλέντο, την τεχνική και το feeling σου στην κλασική και να δημιουργήσεις δικό σου υλικό ;)

www.facebook.com/YourPaintedSmile

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

λογω φορτου εργασιων κλπ κλπ κλπ , δεν προλαβα να ποσταρω. φευγω ταξιδι και επιστρεφω την τριτη. οποτε θα εχουμε συνεχεια με ηλεκτρικο ηχο πλεον. :P :P

φιλια σε ολους . . . byeeee!! ;)

Mesa/Boogie & Strato

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

γεια χαρα και παλι παιδια. επεστρεψα

- ....δυστυχως οχι και τοσο καλα σε υγεια... :'(-

θα προσπαθησω στην πρωτη ευκαιρια να ποσταρω και αλλα κλιπακια κονεκτ με την vox...

 

υ.γ. ξανασεταρω το λαπτοπ μετα απο format και επανεγκατασταση των windows , διοτι αρνιοταν πεισματικα να ανοιξει... επισης πηρα και εναν εξωτερικο σκληρο για να σωζω τη δουλεια μου.  (τα κλιπς αυτου του τοπικ τα εχασα.....)

 

μολις γινω καλα , θα εχω ακομα μερικα πραγματακια απο τον αγαπητο φιλο γιωργο , απο τον οποιο πηρα και την εν λογω καρτα.

http://www.gpanagopoulos.com/eshop/e-mu-0404.html

thanx man :P

Mesa/Boogie & Strato

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου