Προς το περιεχόμενο

SRV & άλλα άσχετα προσωπικά


Προτεινόμενες αναρτήσεις

εγω επειδη ειναι γνωστο ποια οτι εχω προτιμηση στα ..αγορακια και ιδιαιτερα στους rock stars θα την προτιμουσα την φωτο καπως ετσι.

24770665115183112cc51cbd075475b7271f89a5736ad94583c46b49.jpg

 

:D :lol:

whitenoise sorry αλλα εισαι και εσυ ωρες ωρες ερειστικος οπως και εγω δυστυχως ειμαι αρκετα παρορμητικος και οτι γραφω το μετανιωνω μετα,αφου εχω ηδη γραψει...

στο chat δεν μιλησαμε μονο 2-3 φορες ουτε σταματησαμε και πολυ φιλικα αλλα οκ..οπως το παρει κανεις.και σου απαντουσα ετσι γιατι οποτε καποιος αναφερονταν σε srv και suhr κατευθειαν πεταγοσουν απο κατω ειρωνικα...και ενταξει να την πεις σε εμενα,με τον janick ησουν πολυ υπερβολικος και τον παρεξηγησες 100%

peace :wink:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 25
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

και στου janick διακρινα κατι το ειρωνικο..

2-3 φορες μιλησαμε αν θυμηθεις καλυτερα και απλα σταματησαμε να μιλαμε (δεν θυμαμαι να ανταλλαξαμε καμια βαρια κουβεντα,απλα σταματισαμε να τα λεμε)αντιθετος με τον κοινο μας φιλο τα λεμε ακομη..

anyway αγνοησε με και το ιδιο θα κανω και εγω.

σε ευχαριστω

προσεχε τι λες...ειμαι κρυφος modulator!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νομίζω ότι εξηγήθηκα για το τι ακριβώς εννούσα.Δε γίνεται να ειρωνεύομαι ένα post που δεν κατάλαβα. :)

 

Elavd καμια ξαδέρφη με Gibson παίζει;

You are wrong f**ked and overatted...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου