Προς το περιεχόμενο

Stairway to heaven από εμένα


Georgebob

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παίζω τα τελευταία 5 χρόνια καθαρά ερασιτεχνικά.Από το καλοκαίρι κ μετά όμως αποφάσισα να ασχοληθώ λίγο περισσότερο.

Να κάνω μια παρατήρηση.Στα περισσότερα βιμπρατο ο τρόπος που σήκωνα την χορδή ήταν καθαρά ελεγχόμενος και αποτύπωνε τον τρόπο που ήθελα να εκφράσω το τραγούδι κ την δύναμη του.Μου αρέσει το λίγο περισσότερο bend από το κανονικό.Εκεί που τα σηκώματα μου ξεφευγαν ήταν στο επαναληπτικό μέρος (κ δεν μπορώ να πω επίσης ότι τα λάθη ήταν μέρος της έκφρασης  ;D ;D ;D)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 χρόνο αργότερα...

συνεχισε εισαι σε καλο δρομο οπως λενε και οι προηγουμενοι αλλα δοκιμασε να το ηχογραφισεις και με ποιο λιγο gain δεν ξερω κατα ποσο ειναι δυνατον σε MG αλλα αφησε το gain σχετικα χαμηλα και παιξε με το volume

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

συνεχισε εισαι σε καλο δρομο οπως λενε και οι προηγουμενοι αλλα δοκιμασε να το ηχογραφισεις και με ποιο λιγο gain δεν ξερω κατα ποσο ειναι δυνατον σε MG αλλα αφησε το gain σχετικα χαμηλα και παιξε με το volume

 

 

thread_resurrection.jpg

 

 

Τι έχετε πάθει τελευταία?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου