Προς το περιεχόμενο

Μπασκετική σύναξη νοϊζάδων!


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 64
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εγώ θα είμαι με αυτήν που έβαλε στην φωτογραφία ο Κώστας, μιας και το γηπεδο θα είναι γεμάτο με τύπους που θα ξερνάνε τα λουκάνικα και τις μπύρες της  προηγούμενης νυχτας και δεν θα μπορεί να παίξει το κορίτσι. ;D

Fender να πιάνεις, Harley Benton να γίνεται...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια ξερετε αμα θα παρευρεθει κανενας αλλος modulator στην Μπασκετικη συναξη πχ ο κ. Eyeprotocol, λεω τυχαια...?

 

Αμα ειναι, θα ειναι ενδιαφερον να παρευρεθω και εγω αν επιθυμειτε την παρεα μου.  :)

we live in a beautiful world, yeah we do

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπαλα μην ξεχασετε να παρετε..

Ααα κ κολατσιο γιατι σας βλεπω με υπογλυκαιμιες.. ;D

..and the cradle will shoot the brick..

 

ΥΓ Aτακα απο White men cant jump - Λεει ο ενας στον αλλο -Ρε'συ ειδα την μανα σου να κλωτσει να κονσερβοκουτι..Μετακομιζετε?? :D :D :D

5 long years

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η εμμονή σου όμως αρχίζει να ψιλοκουράζει

Είναι προφανές ότι κάποιος, νομίζει ότι έτσι κάνει πλάκα στον eye (στην αρχή ομολογώ παρασύρθηκα και εγώ). Επειδή η χρησιμότητα και γνώση του Wow! δεν αμφισβητείται, ακόμα και από τους "διαφωνούντες" όπως εγώ θα πρότεινα στους keepers-modulators να τελειώνετε με το αστείο

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είδατε τώρα τι κάνατε με τις βλακείες σας; Αναγκάσατε τον Χαρίλατρο να βρίσει, και τώρα θα πρέπει να τον μαστιγώσω για να εξιλεωθεί. Θα 'πρεπε να ντρέπεστε.

Bagpipes are louder than banjos.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου