Προς το περιεχόμενο

Μπασκετική σύναξη νοϊζάδων!


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εγώ δεν καταλαβαίνω τι λέτε. Εχω καιρό να μπω, έχω χάσει επαφή και νοιώθω σαν κανιμόθριος. ???

Fender να πιάνεις, Harley Benton να γίνεται...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 64
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

μαγκες άρχιστε τις προπονήσεις... να παρτε μια ιδεα....

 

http://video.google.com/videoplay?docid=-5525587947470393016

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι, έχω ήδη αρχίσει να προπονούμαι....πάντα με πρόγραμμα που αντέγραψα απ τα παρακάτω βίντεο:

 

http://www.youtube.com/watch?v=zOmfvpOw62U

 

http://www.youtube.com/watch?v=onMsgLE7MAY&feature=related

 

8) :P :P

Βass is a state of mind...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παίδες πέρα απ την πλάκα, πρέπει να βρούμε (και να κλείσουμε αν είναι ανάγκη) γήπεδο και ώρα για το Σάββατο 20/12. Alchemist έχεις να προτείνεις κάτι;

Βass is a state of mind...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παίδες πέρα απ την πλάκα, πρέπει να βρούμε (και να κλείσουμε αν είναι ανάγκη) γήπεδο και ώρα για το Σάββατο 20/12. Alchemist έχεις να προτείνεις κάτι;

Έχω προτείνει από το πρώτο μου post στο θέμα τη λύση του Αγίου Κοσμά. Τα γήπεδα στο συγκεκριμένο χώρο είναι πολλά και την ώρα που θα πάμε εμείς (μεσημεράκι λογικά) θα είναι και ψιλο-άδεια.

Άλλη λυση είναι τα γήπεδα στο Άλσος Βεϊκου στο Γαλάτσι, πολύ λιγότερα γήπεδα εκεί βεβαίως. Θα εξυπηρετήσει όσους μένουν προς τα βόρεια προάστια.

 

Και φυσικά μιλάμε για ανοιχτό γήπεδο πάντα. Οι πιθανότητες να δεχτούν δέκα άσχετους που θα κάνουν την πλάκα τους σε ένα κλειστό γήπεδο με παρκέ είναι ανύπαρκτες, εκτός κι αν υπάρχει κανείς με αντίστοιχα κονέ που μπορεί να βολέψει την κατάσταση. ;)

 

Όσο για την ώρα, νομίζω ότι γύρω στις 3-4 το μεσημέρι θα είναι ιδανικά. Δεν θα έχει κόσμο, δεν θα χρειαστεί να ξυπνήσουν νωρίς όσοι κάνουν κραιπάλη στη μπυροποσία και θα υπάρχει χρόνος να παιχτεί αρκετό παιχνίδι αν μας προκύψει κάτι τέτοιο γιατί θα έχουμε 1-2 ωρίτσες μέχρι να νυχτώσει.

 

Any thoughts; :)

Yes it is!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάλιστα. Κατά τις τρεις κ μένα λογικό μου φαίνεται. Προσωπικά το μέρος δε με πολυνοιάζει αρκεί να μπορούμε να παίξουμε....

Βass is a state of mind...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά κανονίστε οριστικό μέρος και ώρα, για να ξέρουμε και να μην κανονίσουν κάτι οι ενδιαφερόμενοι. Φαντάζομαι καταλήγουμε για Άλσος Βεΐκου, στο Γαλάτσι, το Σάββατο κατά τις τρεις, έτσι;

Βass is a state of mind...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου