Προς το περιεχόμενο

Νατάσα Μποφίλιου. την ξερετε;


ignantios

Προτεινόμενες αναρτήσεις

λοιπον δεν ειμαι αντικειμενικός καθώς η νατάσσα είναι κουμπάρα μου... ωστόσο είναι μάλλον προφανές οτι έχει πολύ καλή φωνή και τρομερή άνεση με το κοινό. Πρόπερσι παίξαμε κατι σ/κ στον Ιανό και το διαπίστωσα και από τη θέση του μουσικού τη σκηνική άνεση και την επικοινωνία με το κοινό.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραία.

 

Έχεις κάποιο video; Μεταξύ μας, δε νομίζω ότι κολλάει στη συγκεκριμένη κατηγορία το post σου... ::)

www.facebook.com/YourPaintedSmile

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στίχοι που σε χτυπάνε πολύ δυνατά και σου μένουν. Μπράβο στην κ.Μποφίλιου, πρέπει να το νιώθεις πολύ το τραγούδι για να βγάλεις τέτοιους στίχους!...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 μήνες αργότερα...

Για μένα τα λόγια περισσεύουν για την Μποφίλιου παρόλο που δεν ακούω έντεχνο. Εχω τα cd της και τα θεωρώ απίστευτα (ναι αγορασμένα κι όμως).

Την ίδια σαν φωνή, ερμηνεία την θεωρώ το ύψιστο εν ελλάδι κι ας γαυγίσουν διάφοροι.

Οσο για τον συνθέτη και τον στιχουργο.. χιλια ευγε..

Δεν υπάρχει με λίγα λόγια κάτι καλύτερο εν ελλάδι για μένα (υποκειμενική μου γνώμη αλλα αφου ειμαι πανκάς εχει βαριά αξία).  ;D ;D

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και εγώ την είχα δει σε εκείνη τη Συναυλία που έγινε στην πανεπιστημίου τότε το δεκέμβριο που είχε ανέβει όλη η σάρα και η μάρα (τσουκνιδομαχαιρίτσες κλπ) και ΣΑΦΩΣ ξεχώρισε!

 

Μπράβο της, το αξίζει.. ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου