Προς το περιεχόμενο

Νατάσα Μποφίλιου. την ξερετε;


ignantios

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δεν ξερω εαν εχετε ακουσει το κομματι και την τραγουδιστρια....αλλα εγω εχω παθει πλακα με το κομματι...στιχο μουσικη φωνη....ειναι μελο σας προειδοποιω..οι σκληροπυρηνικοι μην το ακουσουν.. ;)

 

 

 

RUN FOREST....RUN!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Την είχα δει τυχαία μια μέρα στην τηλεόραση και παρόλο που μουσικά κινούμαι σε πολύ διαφορετικό χώρο, το όλο πακέτο (φωνή, στίχοι, μουσική) μου έκανε μεγάλη εντύπωση!

Κατά την προσωπική μου πάντα άποψη, είναι ίσως ό,τι καλύτερο έχω δει σε γυναικεία φωνή στην Ελλάδα τα τελευταία χρόνια..

 

Το συγκεκριμένο κομμάτι δεν το θυμάμαι, αλλά είχε παίξει ένα άλλο καταπληκτικό κομμάτι που αν δεν κάνω λάθος λεγόταν "Εν Λευκώ".

 

Γιατί όμως κάτι μου λέει ότι η κοπέλα αυτή δεν πρόκειται να έχει αντίστοιχη προβολή στα ΜΜΕ με κάποιες άλλες;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

Γιατί όμως κάτι μου λέει ότι η κοπέλα αυτή δεν πρόκειται να έχει αντίστοιχη προβολή στα ΜΜΕ με κάποιες άλλες;;

καλα αυτο εννοειται ...και εγω τυχαια την βρηκα...γι'αυτο και την εβαλα εδω να γινει λιγο περισσοτερο γνωστη(δεν ξερω εαν το εχει αναγκη βεβαια?) γιατι πιστευω οτι αξιζει την προσοχη αυτιων απο εδω μεσα....

Ρε Ιγναντιε, μηπως εισαι καψουρης παιδι μου;

οχι καψουρης...αλλα οπως το ειπα ο play ειμαι ερωτιαρης...ρε γαμ@το....και συγκινουμαι ευκολα....λετε να ειναι ανησυχητικο? παντως χαιρομαι που αρεσε και δεν ηταν μονο δικη μου αποψη....

RUN FOREST....RUN!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

την είδα το καλοκαίρι στην Σαντορίνη σε μια εκδήλωση πολιτιστικού κέντρου η κάτι τέτοιο

πολύ καλή φωνή και ο ντράμερ φόραγε μπλουζάκι soulfly  (δεν κάνω πλάκα)

ΕΙΜΑΙ Ο ΚΑΛΥΤΕΡΟΣ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εεεεεεεεεεεεπ μην καρφωνεστε ....να κι'αλλοι ερωτιαρηδες....ρε οι αντρες δεν κλαινε μονο δακρυζουν ;D

RUN FOREST....RUN!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου